Типи офісних перегородок

Типи офісних перегородок:

Стаціонарні перегородки. Цей тип конструкцій дозволяє створювати досить високі стіни - до 6 метрів. В основному такі системи використовують для розмежування робочих зон у великих приміщеннях.

Мобільні перегородки. Ідеальні для розмежування загального робочого місця співробітників по системі Open Space. Найчастіше їх використовують в call-центрах, банках тощо.

Вы можете выбрать и заказать офисные перегородки для оптимальных условий работы сотрудников компании по самой выгодной и доступной цене.

Універсальні перегородки. Відрізняються легкістю монтажу і демонтажу. За допомогою таких перегородок можна створювати стіни висотою до 4,5 метрів, ідеальні для тих, хто винаймає приміщення, оскільки в разі переїзду вашого офісу, ви можете забрати офісні перегородки з собою на нове місце.

Скляні перегородки. Створюють відчуття відкритості вашого бізнесу. Найчастіше використовуються для організації магазинів в торгових центрах, однак, і в офісі вони будуть виглядати відмінно.

Офісні перегородки компанії є широкий вибір систем. Великий вибір матеріалів і кольорів дає можливість максимально вписатися в уже існуючий інтер'єр. Виготовлення перегородок є трудомістким процесом, оскільки всі наші перегородки формуються на основі проектів (планів приміщень) наших клієнтів.

система Євростиль

система Еврошоп

Система перегородок Euroshop дає можливість функціонального і недорого поділу офісного приміщення на зони індивідуального користування, а також використовується для виготовлення торгового обладнання.

Одним з головних достоїнств система Еврошоп є можливість комбінування з системами Status і Optima.

Система Еврошоп включає в себе:

Алюмінієві профілі, які можуть бути пофарбовані анодним (сріблястий колір) або полімерним.

Різновиди перегородок і їх відмінності

Зонування робочих приміщень в офісі створює оптимальні умови для роботи співробітників компанії. Для ефективного вирішення цього завдання підходять сучасні перегородки зі скла. Конструкції представлені двома типами: прозорі або матові.

Такі моделі перегородок розрізняються по дизайну, особливостям конструкції і допоміжного оснащення. Найбільш популярні - це вироби з алюмінієвим каркасом і прозорими стеклами. Вони доповнять строгий кабінет або робочі приміщення, при цьому доступні за ціною.

Морские перевозки

Как починить окна ПВХ

Системы перегородок

Сайт строительной фирмы

Капитальный ремонт пола