​Інструкція по монтажу та ремонту балконних плит

Інструкція по монтажу та ремонту балконних плит.

Балконна плита - це основа вашого балкона. Саме від її міцності і розмірів, залежать експлуатаційні властивості балконних конструкції.

Товщина балконної плити в цегляному і панельному будинках або в хрущовці варіюється в діапазоні від 150 мм до 220 мм, в залежності від типу плити, її розмірів і ваги.

Вы можете купить консольные балконные плиты как высококачественную и надежную основу для Вашего балкона на http://orion-trans.com.ua/zbi-zhelezobetonnyye-izdeliya/balkonnyye-plity-konsolnyye/ по самой выгодной и доступной цене.

Серія балконної плити складається з декількох груп цифр і букв, розшифровується серія так: основна група букв і цифр - це тип плити, довжина і ширина плити в дециметрах. У додаткових групах цифр і букв може вказуватися така інформація: якщо балконна плита оснащена евакуаційним виходом, то вказується, з якого боку плити він розташований, зліва чи справа; клас напруженої арматури, вид бетону, якщо він легкий; для важкого бетону вказує вид обробки верхньої лицьової поверхні.

Допустимі навантаження на балконну плиту регулюються СНиП 2.01.07-85 * «Навантаження і впливи»: на ділянці шириною 0,8 м уздовж балконного огорожі - 400 кгс / м2; по всій балконної площі - 200 кгс / м2. Стандартна розрахункове навантаження на балконну плиту в цегляному будинку становить 112 кгс / м.п.

види

Плити балконні ПБ - це залізобетонні багатопустотні плити перекриття. Розміри плити балконних пб 1: довжина виробу 3440 мм, ширина вироби 1400, товщина вироби 160 мм.

У монолітному варіанті балконна плита може становити одне ціле з плитою перекриття.

Балконна плита консольная кріпиться шляхом защемлення в стінці з одного боку, або двох протилежних. Підходить для будинків з важкими стінами, наприклад з цегли з залізобетонними перекриттями.

Розрахунок і пристрій

Балконна плита під цегляні стіни має спеціальний уступ, для забезпечення заходу плити в спеціальну нішу в стіні, утворену замурованими в стіну залізобетонними підкладним. Несучі цегляні стіни, як правило, виконують в два і більше цегли, тому візит балконної плити в стіну становить 300 мм і більше.

Розраховується вузол спирання, для визначення допустимих навантажень, згідно ГОСТ 956-91.

Устройство Пистолета для Монтажной Пены

​Инструкция по монтажу металлочерепицы

Пристрій пістолета для Монтажної Піни