Оригінальні дизайнерські проекти будинків

Котедж з каменю

Якщо ви хочете побудувати собі невеличкий цегляний котедж, і ви цінитель незвичайних дизайнів будинків, то цей варіант вам сподобається. Він являє собою двоповерховий будинок з невеликою терасою. Площа самого будинку не так важлива, також як і площа ділянки, основний упор зроблений на гарний вигляд. Найкраще розташовувати його на схилах, де відкривається вид на велику територію. Оригінальні дизайнерські проекти будинків притягують погляди і якщо ви створите собі таке житло, то нікого не залишите байдужим. Гарно оформити і замовити якісні штукатурні роботи Ви можете завдяки http://newstroy.com.ua/shtukaturnye-raboty.html за доступною і вигідною ціною, без накруток і переплат.

Суть тераси полягає в тому, що вона має дерев'яний навіс, на якому можна розташувати багато м'яких меблів. А після настання темряви можна вивести гостей нагору цього навісу. Уявіть здивування ваших друзів, коли вони сядуть в затишне крісло на невеликій тераси, звідки відкривається прекрасний вид на долину.

До будинку прибудована невелика тераса. Вона включає кілька диванів, які дуже ергономічні. Крім цього присутній мангал, який дозволить проводити час за приготуванням смачного м'яса на природі.

Якщо будиночок розташовується в красивій зоні, то в ньому можна зробити велике вікно. Воно дозволить милуватися чудовими пейзажами або нічним небом. Засипати з таким видом досить легко. Якщо будинок оточують ще і ялини або сосни, то в ньому буде постійно панувати приємний запах лісу. Такий оригінальний дизайн будинку сподобається всім друзям.

Невеликий будинок з креативної дахом

Це креативний дизайн дачного будинку, який буде неймовірно красиво виглядати на березі водойми. Креативність його даху полягає в тому, що перебуваючи під схилом, вона повністю покривається штучної або справжньою травою. Вибрати один з двох варіантів кожен може самостійно, все залежить від того, наскільки багато зусиль ви готові витратити на догляд за будинком. Оригінальні проекти будинків постійно викликають подиву.

Усередині цього будинку розташовується піч яка буде зігрівати мешканців в зимову пору року. Практично по всьому периметру будинку розташовуються дивани. Вони дозволять з комфортом розміститися великій кількості людей і проводити час за улюбленими іграми. Оригінальні проекти будинків повинні бути не тільки красивими, але і практичними, і цей варіант один з них.

Дизайн проекту будинку

Дизайн одноповерхового будинку

Індивідуальні проекти будинків

Тонкощі дизайну одноповерхового будинку