​Переваги паркетної підлоги

Переваги паркетної підлоги

Циклювання або шліфування паркету - це зняття зношеного шару лаку або воску з поверхні підлоги. Крім паркетних підлог циклюванню підлягають і дощаті покриття. Він здатний прослужити не одне десятиліття; зроблений з природних матеріалів і тому безпечний для здоров'я; має високу звуконепроникністю.

Циклювання паркету або заміна покриття?

Безумовно, паркетна підлога вимагає догляду. Важливо не допускати попадання в щілини великої кількості вологи і берегти підлогу від сильних пошкоджень. Однак циклювання паркету - це проста і доступна процедура, яка здатна повернути Ваш паркет в первозданний стан в мінімальні терміни і гроші.

Вы можете заказать услугу ремонт паркета у опытных специалистов, быстро, качественно и надежно по самой демократичной и доступной цене, без перплат.

Не варто, щоправда, забувати про те, що циклювання паркетної підлоги прибирає частина лакового покриття, а також невеликий шар дерева товщиною 0,3-0,5 мм. Тому ця операція рекомендується не у всіх випадках. Якщо паркет погано закріплений, має дуже великі щілини, або багаторазово циклювався перш, що сильно зменшило його товщину, то оптимальним рішенням буде повна заміна паркету на новий або ж на підлогове покриття з інших матеріалів. Цю роботу також можуть виконати наші фахівці.

Технологія проведення робіт по циклюванні статі

Якщо ж протипоказань до процедури немає, то шліфування проводиться стрічковою (барабанної) машиною, їй знімають старий лак і усувають нерівності. Далі за допомогою плоскошліфувальної машини відбувається тонка обробка паркету. Щілини в паркеті шпаклюються, а після висихання шпаклівки ці ділянки шліфують. Після цього паркет гарантують і покривають лаком. Проміжні шари лаку теж шліфують.

Циклювання паркету проводиться тільки на відкритій поверхні підлоги. Це економить час проведення робіт і значно покращує їх якість. Мити підлогу перед процедурою необов'язково, досить ретельно його підмести. Для висихання лаку може знадобитися кілька діб, під час яких не можна ставити важкі предмети в кімнаті на свої місця.

Циклювання підлоги має на увазі зняття лаку циклювального машиною і та ручну доопрацювання поверхні підлоги в чотирьох кутах і під батареєю. Після того, як ми наведемо Ваші дерев'яні підлоги в порядок, може виявитися доречним замінити старі плінтуса на нові. Наші майстри легко впораються і з цією справою. Якщо Ваші дерев'яні плінтуса в хорошому стані, їх цілком можна зберегти. Пластикові плінтуси рекомендується знімати перед циклюванням, так як їх дуже просто пошкодити.

Переваги автономних систем

Шпаклівка для Підлоги

​Переваги створення сайту