Переваги автономних систем

Переваги автономних систем

Чи варто переходити на автономне опалення? - Фото 1

Основний плюс автономного опалення - скорочення витрат на тепло. Власник квартири сплачує тільки ту кількість тепла, яке він отримує. Автономні системи дозволяють уникнути тепловтрат, що виникають при транспортуванні теплової енергії від центральних мереж до кінцевого споживача. В середньому, такі втрати становлять близько 30%, які доводиться оплачувати мешканцям будинків.

Система обогрева кровли греющим кабелем доступна к заказу и покупке по самой выгодной и доступной цене, быстро и легко.

Система автономного опалення дозволяє самостійно регулювати початок і закінчення опалювального сезону.

Подача тепла теплопостачальними організаціями регламентується нормативною документацією, в якій закладені кліматичні і погодні показники, характерні для даної місцевості. Важливий фактор на користь автономних систем - можливість встановити комфортну температуру всередині квартири. Установка двоконтурного котла дозволяє забезпечити цілорічне забезпечення гарячою водою.

Недоліки автономних систем

Основний недолік - залежність від поставок газу. Перебої в газопостачанні приведуть не тільки до того, що система не буде функціонувати, а й до серйозних проблем в подальшій експлуатації котла.

Не варто очікувати, що перехід на автономне опалення позбавить власника квартири додаткових витрат.

Газове обладнання вимагає обов'язкового регулярного обслуговування, періодичного промивання, систему потрібно піддавати опрессовке і т. Д. Ці витрати ляжуть на плечі власника квартири. Експлуатація системи без техобслуговування неминуче призведе до виходу складного обладнання з ладу.

Дійсно якісне і надійне котельне обладнання, що має високий ККД, має високу вартість. Економія на покупці котла обернеться безліччю проблем в експлуатації системи.

оптимальні рішення

Чи варто переходити на автономне опалення? - Фото 2

Мінімізувати недоліки установки автономних систем в багатоквартирних будинках можна єдиним способом - передбачити можливість установки котла в кожній квартирі і реконструювати будинок. Реконструкція включає в себе:

Облаштування димоходів, виводять продукти згорання вище рівня даху.

Переробка внутрішньої розводки газопроводу, з урахуванням збільшення обсягів споживаного газу.

Хорошим варіантом може стати установка дахової котельні, яка обслуговуватиме будинок в цілому. При установці такого обладнання також доведеться реконструювати стару систему газо- і теплопостачання. Звичайно, така система опалення не є автономною в повному розумінні цього слова, але вона зберігає всі основні переваги останньої, при цьому позбавлена її недоліків.

Чи варто монтувати систему автономного опалення? Однозначної відповіді на це питання не існує. Для малоповерхових приватних будинків подібні системи завжди будуть мати більше переваг, ніж недоліків. У той же час перехід на індивідуальну систему окремо взятої квартири багатоквартирного будинку має чимало складнощів, що робить таке рішення далеко не завжди доцільне як з технічної, так і економічної точки зору. У будь-якому випадку, варто заздалегідь порадитися з фахівцями тепло- і газопостачальних організацій, щоб визначити можливість такого переходу.

Переваги пластикових вікон

Вироби з Монтажної Піни

Піна Монтажна Витрата

​Переваги створення сайту