Переваги пластикових вікон

Переваги пластикових вікон

Замінити старі вікна!

поміняти старі вікна на нові пластикові

Рано чи пізно в кожній квартирі або будинку приходить час, коли настає необхідність заміни вікон. Це може бути викликано різними причинами. Перш за все, навіть найкращі дерев'яні вікна, що були до недавнього часу наймасовішим видом вікон, рано чи пізно приходять в непридатність і вимагають фізичної заміни.

Вы можете заказать и купить пластиковые окна в орле по индивидуальным замерам для уюта и комфорта в Вашем доме по самой выгодной и доступной цене, без переплат.

Але крім цього є й інші причини. Умови життя в сучасному місті з його високою зашумленість і загазованістю шкідливими викидами транспорту вимагають наявності хорошої ізоляції, що забезпечує комфортні умови для життя всередині приміщень. Це вимагає більш високого ступеня захисту, ніж можуть забезпечити дерев'яні вікна. нові вікна безшумні пластикові

Переваги пластикових вікон

Безперечно, перевагою є практичність металопластикових вікон.

Пластикові вікна завоювали популярність, коли приблизно 15 років тому з'явилися на нашому ринку будматеріалів. Старі дерев'яні вікна поруч з пластиковими вікнами ПВХ виглядають програшно. Пояснюється великий попит на металопластикові вікна їх головними достоїнствами: відмінними шумо- і теплоізоляційними характеристиками, зовнішньою красою, довговічністю і мінімальною відходом.

пластикові вікна створюють затишок Ще одна важлива перевага пластикових вікон довговічність - доведено багаторічною практикою, адже за роки використання вікон з матеріалів ПВХ в країнах Європи і в США з 50-х років ХХ століття. Завдяки постійному вдосконаленню якості матеріалів, конструкцій, технологій виробництва і установки пластикових вікон, сучасні металопластикові вікна мають термін експлуатації до 40 років. Безумовно, довговічність пластикових вікон ПВХ, рівень стійкості пластику до воздейсвія зовнішнього середовища багато в чому залежить від якості ПВХ-профілю. Краще звертатися до виробників і установників, досвідченим і добре себе зарекомендували.

догляд за пластиковими вікнами Технічні характеристики. Створити атмосферу домашнього затишку і тепла легко завдяки високим характеристикам звукоізоляції і теплоізоляції пластикових вікон. В умовах холодної зими якісний трьох- або п'ятикамерний ПВХ-профіль і двокамерні склопакети дозволяють зберегти тепло, а система ущільнень не пропускає холодне повітря. Встановлюючи металопластикові вікна, ви економите на опаленні.

При необхідності вирішення проблеми вуличного шуму, можливо встановити так звані шумоізолюючі склопакети із стеклами різної товщини. Такі вікна затримують високочастотні звуки і значно зменшують прохідність низькочастотних.

Догляд. Металопластикові вікна максимально прості в догляді. З ними Ви забудете про шпаклювання, фарбування, про необхідність з настанням холодів утеплювати щілини. Завдяки герметичності склопакета не потрібно розділяти скла, досить помити вікно зсередини і зовні. Легка процедура миття рам і вікон додасть металопластикових вікон блискучий вигляд, вони знову будуть справляти враження новизни.

Естетика. Металлоластіковие вікна виглядають естетично і вписуються в будь-який інтер'єр, до того ж за рахунок гнучкості ПВХ-профілю крім стандартної конфігурації вони можуть бути будь-якої форми і будь-якого розміру, в тому числі арочні. Надати особливий вид Вашому вікну можна за допомогою ламінінаціі кольоровою плівкою або фарбування профілю в будь-який колір.

Альтернатива дерев'яних вікон - металопластикові

Все це разом узяте призвело до того, що в останні два десятиліття все більш і більш широке поширення набуває новий тип вікон - пластикові вікна. Дітище розвитку сучасних технологій, вони володію багатьма перевагами перед іншими видами вікон, пропонованих сьогодні. По-перше, пластикові вікна дуже довговічні. Термін їх служби десятки років, мінімум 40-50. За цей час вікна не втрачають своїх властивостей, не схильні до корозії або гниття. Іншою перевагою таких вікон є легкість догляду за ними. Так, пластикові вікна системи вимагають лише час від часу витирати пил, що накопичується на їх поверхні. Завдяки високій точності виготовлення профілейстеклопакетам з декількох шарів скла, пластикові вікна забезпечують не тільки звукову ізоляцію і герметичність, але і відмінну теплоізоляцію, даючи можливість навіть у найлютіші морози зберегти в будинку літо.

І, крім того, якісні пластикові склопакети виготовляються з екологічно безпечних матеріалів, які не поступаються за цим показником дереву. Пластикові вікна Rehau можуть бути будь-якого кольору, гармонійно вписуючись в інтер'єр приміщень і архітектурний дизайн будівлі.

​Переваги паркетної підлоги

Переваги автономних систем

Монтажна Піна для Вікон

Популярность пластиковых окон.

Особливість пластикових вікон