Вибір колірних характеристик ЛЕД-світильників

Вибір колірних характеристик ЛЕД-світильників. Холодно-білий ідеально підходить для промислового освітлення, освітлення складів і виробничих цехів. Цей колір характеризується - в порівнянні з двома іншими - найбільшою кількістю люменів (лм - одиниця описує кількість світла) на 1 Вт (значення лм / Вт визначає ефективність джерела світла), проте має злегка синій відтінок і, отже, набагато рідше використовується в домашніх умовах .Вы можете получить всю необходимую и актуальную информацию о ЛЕД освещении на https://www.048.ua/news/2288679/tehnologii-svetodiodnogo-osvesenia-ot-dla-vasego-doma в удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.

Колірна температура не є єдиним параметром, що визначає світлодіодне освітлення, ви повинні ознайомитися з іншими параметрами, щоб приймати рішення, що повністю відображають ваші потреби. Отже, яке світлодіодне освітлення слід вибрати? Якщо для нас важливо передати колір - наприклад, ми шукаємо освітлення для магазину одягу, художньої студії, квіткового магазину або маємо багаті кольору в декорі нашого будинку, необхідно звернути увагу на співвідношення RA / CRI (Color Rendering Індекс). Значення цього параметра виражається за шкалою від 0 до 100, де насправді значення сонячного світла має значення тільки 100. Легко вивести, що чим ближче це значення до 100, тим більше освітлених квітів буде схоже на ті, які сприймаються людським оком в природному світлі .

Крім трьох основних кольорів світла, є і кольору, найбільш часто використовувані в харчовій промисловості - це кольори, якими добре і надійно виглядають певні продукти харчування. Нижче наведена картинка, що порівнює освітлення м'яса - з лівого боку освітлення звичайного джерела світла, з правого - спеціальний флуоресцентний світлодіод, злегка світиться рожевим, призначений для м'яса. Є також джерела світла, що ідеально підходять для риби, хліба і фруктів. Цікаво підкреслити один параметр, який в разі традиційних лампочок мав вирішальне значення для багатьох споживачів, які приймають рішення про вибір джерел світла - потужність, виражена в ватах (Вт). з огляду на ці показники Ви завжди зможете зробити правильний вибір світлодіодного освітлення.

Оригінальні дизайнерські проекти будинків

Коротка характеристика товару.

Вибір шпаклівки в компанії Техностар