Як вибрати конденсатор

Як вибрати конденсатор?

Сьогодні ми починаємо публікувати невелику серію статей, присвячених питанням грамотного вибору пасивних компонентів. Статті адаптовані під пошуковий сервіс і номенклатуру продукції від компанії. Перша стаття являє собою короткий посібник з вибору конденсаторів. Під час роботи над розділом про конденсаторах я подумав, що було б корисно пояснити, чому один тип конденсаторів може бути замінений іншим. Вы можете заказать и купить конденсаторы смпв по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Це важливе питання, тому що існує безліч факторів (температурні характеристики, тип корпусу і так далі), які роблять той чи інший тип конденсаторів (електролітичний, керамічний та ін.) Найкращим для вашого проекту. У статті будуть розглянуті популярні типи конденсаторів, їхні переваги та особливості, а також області застосування. У кожному розділі вміщено посилання на результати пошукових запитів для деяких серій найбільш популярних моделей. конденсаторні збірки

Опис: конденсаторная збірка (capacitor array) - це група конденсаторів, конструктивно об'єднаних в одному корпусі, причому будь-який з конденсаторів може бути окремо від інших підключений до зовнішньої ланцюга. Існує багато різних типів збірок, які відрізняються кількістю конденсаторів, типом діелектрика, величиною відхилення ємності конденсатора від номінального значення, максимальним робочим напругою, типом корпусу та ін.

Корпусні виконання: конденсаторні збірки випускаються як в DIP корпусах, так і в SMD виконанні. Найбільш популярні типорозміри збірок для поверхневого монтажу 0508, 0612, 0805 представлені в нашому каталозі.

приклади:

Серія CA конденсаторних збірок загального призначення від компанії Yageo типорозміру 0612 з діапазоном доступних ємностей від 22 пФ до 100 нФ.

Підібрати необхідний конденсатор в каталозі Терраелектронікі можна двома способами:

використовувати параметричний пошук у відповідному розділі каталогу, для чого необхідно зайти в розділ конденсаторів.

Сеанси еротичного масажу

Як вибрати цемент

Чим Відтерти Монтажну Піну