Піна Монтажна Пеносіл

Практично всі в своєму житті, так чи інакше, стикалися з таким матеріалом як монтажна піна, або на практиці, або щось чули про неї. Що не дивно, з огляду на те, що вона - один з найпопулярніших на сьогоднішній день вид герметиків.

Що таке монтажна піна

По суті, це рідкий полімер під високим тиском, укладений в балон. Під впливом повітря герметик полимеризуется і розширюється. В середньому його обсяг при цьому збільшується приблизно в три рази.

Переваги такого герметика очевидні:

  • Досить високий рівень шумущільності. В силу цього його часто використовують як звукоізоляційний матеріал, що знижує рівень шуму від роботи трубопроводів, кондиціонерів, систем опалення та вентиляції.
  • Високі показники адгезірованія. Піна стійко лягає на широкий спектр різноманітних матеріалів. Хоча є і винятки - целофан, поліетилен, тефлон.
  • Надійна герметизація. Заповнюючи порожнечі, вона ефективно їх герметизирует і скріплює.

Професійна і побутова монтажна піна: суть відмінностей

Копій з питання, що ж краще використовувати при герметизації, зламано вже не мало. Як і з питання, що краще - професійна монтажна піна або побутова. Різниця між ними приблизно така ж, як між інструментом для професійного будівельника і домашніми засобами для ремонтних робіт.

Професійна піна відрізняється від свого побутового аналога відразу по декількох позиціях:

  • Економічність. Завдяки спеціальному монтажного пістолета з дозатором і своїми технічними характеристиками професійні варіанти герметика витрачаються в значно менших обсягах. Якщо для герметизації вікна вам буде потрібно близько двох балонів побутової піни, то професійної досить буде одного.
  • Більш передбачуване збільшення обсягу. На відміну від побутових аналогів коефіцієнт розширення професійної монтажної піни більш точний. Що позитивно позначається як на економії трудовитрат, так і на економічності витрачання матеріалів.
  • Оптимальна ціна монтажної піни в співвідношенні з досягається результатом
  • Більшою продуктивністю. Обсяг робіт, який можна виконати за допомогою професійної піни, в рази перевищує обсяги вироблення при використанні побутової.
  • Більш висока швидкість полімеризації, ніж у побутових видів.

Пена Монтажная Пеносил

Піна Монтажна Витрата

Піна Монтажна Оптом

Піна Монтажна Гост