Чим Відтерти Монтажну Піну

montaznaya-penaПісля установки пластикових склопакетів житло стає тепліше, комфортніше і усамітнення. У будинку стає акуратно і чисто. Проте, ці радісні моменти може затьмарити бруд, сліди якої з'являються на вікні після ремонту або в процесі експлуатації. Це можуть бути сліди монтажної піни, фарби або малярного скотча, пил і бруд, що осів на білосніжній поверхні пластика.

Для того, щоб повернути пластиковим вікнам білосніжний зовнішній вигляд скористайтеся нашими порадами, які допоможуть позбутися від забруднень різного типу, не зіпсувавши зовнішній вигляд і корисні властивості.

Чим відтерти монтажну піну і штукатурку

Видалення монтажної піни з вікон краще робити вручну. Якщо ви виявили піну відразу після установки склопакета, то швидше за все вона ще не застигла, тому не прибирайте її в даний момент. Коли монтажна піна засохне, то вона набагато краще відокремиться від скляної поверхні. Після затвердіння вона ламається і кришиться як пінопласт.

Відтерти штукатурку з пластикових вікон можна мильною водою. Якщо не вийде з першого разу її повністю видалити - не впадайте у відчай, кілька повторних процедур не залишать і сліду на вікні.

Головне запам'ятайте, що для чистки пластикового вікна не можна використовувати абразивні засоби, а так само бритву або ніж, які можуть подряпати поверхню скла.

Очищаємо пластикове вікно від скотча

Одним із способів видалення скотча з скла є використання масла. Масло може бути рослинна, соняшникова, м'ятна або масло чайного дерева. М'якою губкою масло наноситься на поверхню зі слідами скотча і через 10 хвилин протирається паперовим рушником.

95% спирт відмінно справляється із залишками скотча. Альтернативний варіант - використання медичного спирту, який наноситься за допомогою ватного тампона на поверхню вікна.

Для чищення вікон є спеціальні засоби для чищення, одні діють сильніше, інші менш. Наприклад, в магазині можна купити такі засоби як «Пальміра» або «Бінго».

Як зняти захисну плівку з пластикового вікна

Зняти плівку з пластикового вікна можна двома способами: хімічним і механічним.

Механічний спосіб полягає у використанні скребка для очищення склокерамічних і варильні поверхні. Завершити процес очищення можна акриловим розчинником P-12.

Так само плівку можна нагріти феном і акуратно видалити з поверхні профілю. Що залишився клей можна видалити тим же акриловим розчинником.

Чем Оттереть Монтажную Пену

Скульптури з Монтажної Піни

Хороша Монтажна Піна

Фігури з Монтажною Піни

Садові Фігури з Монтажної Піни