Дизайн будинку в стилі хай тек

Дизайн інтер'єру будинку в стилі хай тек

Перед початком будівництва заміського будинку або котеджу слід в першу чергу визначити, який стиль буде майбутньої будови. Найбільш затребуваним на сьогоднішній день є дизайн інтер'єру будинку в стилі хай тек, саме молодий напрямок в мистецтві оформлення приміщення, яке з'явилося в кінці 70-х років минулого століття. Хай тек перекладається, як high technology, тобто високі технології.

Вы можете выбрать и купить инструменты для профессиональных измерительных работ по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат, в удобное для Вас время.

У чому особливості дизайну інтер'єру будинку в стилі хай тек?

Якщо подивитися фото дизайну інтер'єру будинку в стилі хай тек, то стає зрозуміло, що в цьому випадку мається на увазі впровадження нових технологій і віянь архітектури для того, щоб створити в приміщенні максимальний комфорт. Основними особливостями дизайну інтер'єру в стилі хай-тек є:

приховані дверні прорізи;

панелі з полками;

функціональна кухня;

велика кількість побутової техніки;

відсутність декору.

Котедж в стилі хай тек можна впевнено віднести до категорії елітного будівництва, значить, внутрішнє оздоблення і зовнішня обробка повинні між собою гармоніювати. Логічне рішення в цьому випадку - використовувати однакові матеріали, наприклад в будинку, побудованому з газобетону, скла і алюмінію, при обробці ідеально використовувати штучні матеріали, доповнюючи їх декоративними елементами у вигляді болтів, кріплень та інших деталей.

Меблі в стилі hi-tech виглядає просто, освітлювальні прилади виконані в формі куба, піраміди або іншої геометричної фігури. Для дизайну інтер'єру обов'язково використовуються труби з нержавіючої сталі. У такому будинку має бути присутня тільки новітня техніка. Освітлення, що використовується в стилі хай тек, має бути «холодним», наприклад, це може бути світлодіодне або люмінесцентне освітлення, гармонує з однорідним фоном стелі і стін, пофарбованими холодними фарбами: чорними, сріблястими або сірими. Для покриття підлоги використовується кераміка або заливний підлогу, з хитромудрим малюнком геометричної форми.

Головна відмінна риса даного стилю є гармонійне поєднання простору і світла, дотримання ідеальних пропорцій, активне використання всіх елементів декору. Такий будинок поєднує в собі практичність з новими технологіями, з найсучаснішими матеріалами. Для будинку в стилі хай тек характерний мінімалізм - повністю відсутні додаткові елементи декору і дрібні архітектурні елементи.

Монтажная Пена Пистолет

Дизайн проекту будинку

Піна Монтажна Витрата

Піна Монтажна Сертифікат

Шпаклівка старателі