Піна Монтажна Сертифікат

сертифікат ei60

Вогнестійка піна Fire Block. Сертифікати EI 60, EI 120, EI 240


Сбербанк ввів ліміти на видачу готівки для українців
-
15 березня Сбербанк ввів тимчасове обмеження на зняття готівки в розмірі 30 тис. Гривень або еквівалента цієї суми в іноземній валюті через касу банку на добу на одного клієнта.
Як говориться в повідомленні прес-служби фінустанови, обмеження викликані порушенням графіка інкасації відділень і банкоматів філіальної мережі банку в зв'язку з неправомірними діями третіх осіб щодо блокування головного офісу банку, заподіянням фізичної шкоди банкоматів банку.

При цьому депозитні сертифікати під час дії обмежень будуть видаватися через каси в рамках законодавства без обмежень.
Строкові вклади фізичних осіб повертаються без застосування комісії за зняття готівки, але в обмеженому обсязі, як і видача грошей з поточних рахунків, - 30 тис. Гривень на добу.

Сбербанк також з 15 березня встановив комісію на перекази клієнтами-фізособами коштів в іноземній валюті з рахунків в банку в інші установи в розмірі 5% від суми переказу, але не менше $ 50, 50 євро або 3000 російських рублів.

Крім того, 14 березня Сбербанк ввів тимчасове обмеження на зняття готівки з карткового рахунку в розмірі 20 тис. Гривень на добу і $ 800 (або євро) на добу. Такі обмеження діють по картах в рамках проектів Універсальний, Лояльний, Зарплатний + і Спеціальний, а також за корпоративними картками.

За картками, випущеними в рамках пакетів Статус, Мега Зарплатний і Престиж, обмеження складають 50 тис. Гривень і $ 2 тис. Або євро на добу.
Зазначені ліміти встановлені на зняття коштів як в Україні, так і за її межами. Ліміти на безготівкові розрахунки залишаються без змін.

Нагадаємо, 13 березня радикали в центрі Києва замурували вхід в центральне відділення ПАТ "Сбербанк". Тоді ж в декількох областях України невідомі заблокували роботу десятків банкоматів банків, заливаючи їх монтажною піною .


большой выбор постер для комнаты в детскую от posters.com.ua

Пена Монтажная Сертификат

Піна Монтажна Оптом

Піна Монтажна Пеносіл