Конденсатори для оптимізації витрат.

Конденсатори зв'язку типу СМ і СМА

При передачі електроенергії по ЛЕП постійного струму велику питому вагу в їх обладнанні (близько 30% вартості всієї ЛЕП) займають конденсатори високовольтні, які використовуються в якості демпфуючих і вирівнюють елементів в перетворювальних пристроях, а також для комплектації фільтрових і шунтових батарей як на приймальному, так і на передавальному кінці лінії.

Вы можете выбрать и купить конденсаторы связи смпб для надежной диспетчерской и административно-хозяйственной работы по самой выгодной и не дорогой цене.

Конденсатори косинусні низьковольтні є високотехнологічними пристроями, призначеними для оптимізації витрат, пов'язаних з виробленням і споживанням електроенергії. Конденсатори застосовуються для підвищення коефіцієнта потужності електроустановок змінного струму частотою 50 Гц, а також для комплектації конденсаторних установок.

Генерування реактивної потужності у споживача зазвичай називають компенсацією реактивної потужності, а найбільш зручним і економічним джерелом її є силові косинусні конденсатори, що виконують функції енергозберігаючого обладнання і підвищує якість електроенергії. Конденсатори косинусні високовольтні застосовуються для підвищення коефіцієнта потужності електроустановок змінного струму частотою 50 Гц, а також для комплектації конденсаторних установок високої напруги і батарей статичних конденсаторів.

конденсатори зв'язку

Конденсатори виготовляються із застосуванням плівкового діелектрика. За погодженням із замовником можливе виготовлення конденсаторів на номінальну напругу 110 / √3 кВ з паперово-плівковим діелектриком. В цьому випадку в позначенні тіпономінала конденсатора вказують літери «БП».

Конденсатори зв'язку просякнуті екологічно безпечної діелектричної рідиною, яка не входить в список заборонених Стокгольмської конвенції про стійкі органічні забруднювачі (2001 г.).

Конденсатори зв'язку виробництва конденсаторного заводу виготовляються як в порцеляновій так і в полімерній покришках.

призначення:

Конденсатори виготовлені в порцелянових покришках і просякнуті екологічно безпечної рідиною;

** для приєднання апаратури зв'язку до ліній електропередачі від 6 до 35 кВ і грозозахисним тросах.

*** для установки високочастотного загороджувача;

1) - Залежно від виконання покришок можливі відмінності в габаритних і настановних розмірах конденсаторів (вказані в дужках). Необхідні розміри уточнюються при замовленні.

2) - За погодженням із замовником можливе виготовлення конденсаторів з довжиною шляху витоку зовнішньої ізоляції, яка відповідає III або IV ступеня забруднення по ГОСТ 9920-89.

Дизайн будинку в стилі хай тек

Шпаклівка для Зовнішніх Робіт

Клей-Піна для пінополістиролу

Как быстро заработать в Интернете

Як ви контролюєте курси валют