Краща Монтажна Піна

Найкраща монтажна піна

Монтажна піна - види герметика і способи використання + відео


Монтажна піна набула широкого поширення в будівельній сфері завдяки своїм герметичним властивостям. Без неї не обходиться монтаж вікон, дверей та інші роботи, де необхідна герметизація. Який буває монтажна піна, які функції вона виконує?

Професійна або побутова?

Розрізняють професійну монтажну піну і побутову. Це бентежить: чим же вони відрізняються? Якщо проаналізувати склад побутової і професійної піни, в результаті отримаємо, що він практично однаковий. У складі професійного герметика частіше зустрічають спеціальні добавки, що поліпшують певні властивості матеріалу. Але їх наявність в побутовому герметике теж не виключено.

Головна відмінність професійного герметика від побутового - це спосіб упаковки. Балони з побутовим герметиком оснащені дозатором. Такими балонами можна користуватися відразу. У балонів з професійної піною дозатора немає, для роботи з герметиком потрібно додаткове обладнання.

різновиди герметика

Купити монтажну піну - означає придбати багатофункціональний матеріал, який виступає в якості:

  • ущільнювача
  • теплоизолятора
  • звукоізоляційний матеріал
  • монтажного матеріалу, який допомагає з'єднати дві деталі разом

Ціна монтажної піни залежить від певного набору властивостей герметика, тобто від кількості спеціальних речовин, що додаються в пінну масу при виробництві. Тому універсальні склади завжди дорожче вузькоспеціалізованих.

Зимова Монтажна Піна

Негорюча Монтажна Піна

Хороша Монтажна Піна