Хороша Монтажна Піна
Завдяки багатофункціональності і простоті використання монтажна піна швидко стала популярна як серед професійних будівельників, так і в побуті любителів. Вона являє собою різновид поліуретанового герметика. Це ідеальна суміш для "задування" різних щілин і проміжків між поверхнями матеріалів. Найбільш широко вона використовується при монтажі вікон, дверей, підвіконь і інших конструкцій, де необхідно гарна герметичність або теплоізоляція.
Піна складається з рідкого преполімеру і газу. При натисканні на кнопку балончика під тиском газу суміш виштовхується назовні. Вона твердне за рахунок вологи, яка знаходиться в повітрі, вступаючи з нею в реакцію. Тому чим нижче вологість повітря в приміщенні, тим довше піна буде полимеризоваться, і навпаки. Якщо хочете, щоб склад швидко затвердів - зволожите оброблювану поверхню або окропити саму піну.
Властивості монтажної піни
Завмерши, матеріал стає пористим, пружним і твердим. Він має світло-жовтий колір і вкрай малу вагу. Монтажна піна в застиглому стані боїться надмірної кількості вологи і дуже чутлива до ультрафіолету. Тому, перебуваючи під відкритим сонцем, вона спочатку втрачає пружність і жовтіє, а через час руйнується. Вона є хорошим герметизирующим, шумо- і теплоізоляційним матеріалом, власне, для цього її і купують. Також монтажна піна не гниє, і не схильна до якихось біологічних впливів.
характеристики суміші
1. Обсяг на виході. Ця характеристика показує кількість суміші, яка вийде на виході з одного балона. Вимірюється він в літрах, і повинен бути обов'язково зазначений на балоні. Так, звичайно монтажна піна має обсяг виходу 50, 65 і 70 літрів.
Як показує практика, цифри обсягу на балоні не відповідають дійсності. Насправді піни виходить набагато менше, і залежить це від багатьох факторів, наприклад, від температури або вологості. Зазвичай, замість 65 літрів, виходить не більше 35.