Хороша Монтажна Піна

Монтажна пінаЗавдяки багатофункціональності і простоті використання монтажна піна швидко стала популярна як серед професійних будівельників, так і в побуті любителів. Вона являє собою різновид поліуретанового герметика. Це ідеальна суміш для "задування" різних щілин і проміжків між поверхнями матеріалів. Найбільш широко вона використовується при монтажі вікон, дверей, підвіконь і інших конструкцій, де необхідно гарна герметичність або теплоізоляція.

Піна складається з рідкого преполімеру і газу. При натисканні на кнопку балончика під тиском газу суміш виштовхується назовні. Вона твердне за рахунок вологи, яка знаходиться в повітрі, вступаючи з нею в реакцію. Тому чим нижче вологість повітря в приміщенні, тим довше піна буде полимеризоваться, і навпаки. Якщо хочете, щоб склад швидко затвердів - зволожите оброблювану поверхню або окропити саму піну.

Властивості монтажної піниВластивості монтажної піни

Завмерши, матеріал стає пористим, пружним і твердим. Він має світло-жовтий колір і вкрай малу вагу. Монтажна піна в застиглому стані боїться надмірної кількості вологи і дуже чутлива до ультрафіолету. Тому, перебуваючи під відкритим сонцем, вона спочатку втрачає пружність і жовтіє, а через час руйнується. Вона є хорошим герметизирующим, шумо- і теплоізоляційним матеріалом, власне, для цього її і купують. Також монтажна піна не гниє, і не схильна до якихось біологічних впливів.

характеристики суміші

1. Обсяг на виході. Ця характеристика показує кількість суміші, яка вийде на виході з одного балона. Вимірюється він в літрах, і повинен бути обов'язково зазначений на балоні. Так, звичайно монтажна піна має обсяг виходу 50, 65 і 70 літрів.

Як показує практика, цифри обсягу на балоні не відповідають дійсності. Насправді піни виходить набагато менше, і залежить це від багатьох факторів, наприклад, від температури або вологості. Зазвичай, замість 65 літрів, виходить не більше 35.

Характеристики монтажної піни Види монтажної піни Область застосування монтажної піни Penosil

Хорошая Монтажная Пена

Витрата Монтажної Піни

Негорюча Монтажна Піна

Краща Монтажна Піна