Негорюча Монтажна Піна

вогнестійка монтажна піна

Вогнестійка монтажна піна: особливості, застосування, виробники


ДжіФлекс пропонує протипожежну піну провідних виробників: SOUDAL, Hilti, Den Braven, Nullifire і TYTAN. Компанія має в своєму розпорядженні власним транспортним відділом, що приносять монтажні склади по Москві і Санкт-Петербургу. Для поставки товару по Росії ми використовуємо послуги спеціалізованої компанії.

[Separator]

Особливим видом вогнестійкого та вогнетривкої ущільнювача є монтажна протипожежна піна. Герметик застосовують в будівельних роботах зі зведення будинків і споруд, проектне рішення яких передбачає дотримання підвищених вимог пожежної безпеки.

Склад і форма випуску ущільнювача.

Основним компонентом в складі протипожежної монтажної піни виступає пінополіуретан, корисні якості і властивості якого посилюються додаванням в формулу каталізаторів, емульгуючих речовин, антипирена і піноутворюючий елементів.

Пінополіуретан відноситься до класу негорючих монтажних складів, здатних витримувати високі температури, що не втрачати корисних якостей під дією відкритого полум'я. А додані до пінополіуретану речовини заважають займання твердих мас. Випускається монтажна протипожежна піна в спеціальних балонах високого рівня герметичності, обсяг яких може варіюватися від 500 до 850 мілілітрів.

Якісні характеристики і гідності матеріалу.

Піна-герметик відрізняється високим рівнем вогнестійкості і відповідає європейським стандартам пожежної безпеки (EN1366-4). Продукт випускається в строгій відповідності з ГОСТами і СНиП. Середній показник вогнестійкості ущільнювача - двісті сорок хвилин.

До переваг складу можна віднести і відмінну адгезію з різними видами матеріалів: каменем, бетоном, цементом, пінопластом, пластиком, гіпсом, металом.

Крім того, ущільнювач неймовірно економічний у витраті, що робить його придбання більш вигідним, ніж покупка звичайних герметиків.

Області застосування вогнетривкого ущільнювача

Зимова Монтажна Піна

Негорючая Монтажная Пена

Хороша Монтажна Піна