монтажні Піни

Виготовлені в РФ монтажні

Виготовлені в РФ монтажні піни поступово витісняють з ринку

0

Монтажні піни володіють неперевершеними герметизирующими властивостями і застосовуються в якості ущільнювача, тепло- і звукоізоляційний матеріал. Герметик дозволить швидко і якісно встановити двері або вікна, а також провести інші монтажні або оздоблювальні роботи. Завдяки процесам спінювання і подальшого розширення матеріал повністю заповнює всі в підставі і забезпечує надійне з'єднання окремих частин конструкції. Спеціальний аплікатор гарантує зручність і точність нанесення герметика навіть у важкодоступних місцях.

В інтернет-магазині ОБІ в Москві та інших містах Росії ви можете купити піну монтажну для використання в побуті і при професійному виконанні будівельних робіт.

Переваги пінополіуретанових герметиків в каталозі:
• відмінна адгезія до дерев'яних і металевих підставах, бетону, цеглі, ПВХ, глазурованої будівельної кераміки;
• максимальний час затвердіння становить 60 хвилин;
• стабільні розміри піни після розширення;
• економічна витрата і збереження постійного тиску в балоні;
• висока міцність матеріалу за рахунок оптимальної щільності і жорсткості структури;
• можливість багаторазового застосування протягом 2 місяців.

Детальніше

Будівельний гіпермаркет ОБІ пропонує недорого придбати піну монтажну вогнестійку. В онлайн-каталозі представлений великий вибір герметиків з класом горючості В1 (протипожежні) і В2 (самозагасаючі).

Щоб купити піну монтажну або очищувач для неї, достатньо оформити замовлення на сайті. Доступна ціна товарів дозволить відразу придбати всі необхідні лакофарбові та оздоблювальні матеріали. Доставка буде виконана протягом 1-2 днів у зручний для вас час. Якщо ви хочете забрати покупки самостійно, вибирайте спосіб отримання товару «Замов і забери сьогодні». Вже через кілька годин ми підготуємо замовлення до видачі в найближчому до вас магазині ОБІ. Послуга доступна в Москві, Санкт-Петербурзі (СПб), Волгограді, Казані, Нижньому Новгороді, Омську, Єкатеринбурзі, Сургуті, Краснодарі, Рязані, Тулі, Саратові та Брянську.

Сайт рунетки

Монтажной Пены

Монтажные Пены

Монтажна Піна Penosil

монтажна Піна