Монтажна Піна Penosil

PenosilPenosil

Бренд PENOSIL широко відомий у всьому світі, як серед професіоналів будівельної галузі, так і серед приватних користувачів. Високоякісні продукти будівельної хімії марки PENOSIL продаються в 30 країнах світу. Продуктова лінійка охоплює всі можливі напрями: професійні та побутові монтажні піни, герметики, очисники, клеї, пістолети для піни, стрічки герметизирующие і пароізоляційні (ПСУЛ) і ін. Серед цього різноманіття навіть найвибагливіші споживачі знайдуть свій продукт.

Вся продукція створена з урахуванням вимог міжнародних стандартів якості та пройшла випробування. В продукції під брендом PENOSIL поєднуються багаторічної досвід, новаторство і незмінна якість - все для того, щоб зробити продукт кращим в світі.

Для того, щоб максимально відповідати очікуванням клієнтів, а також в залежності від передбачуваних умов експлуатації, продукти ТМ PENOSIL діляться на групи:

PENOSIL Gold - серія товарів для використання переважно в професійній будівельній сфері. Продукти цієї серії характеризуються унікальним набором властивостей і технічних характеристик і показують стабільно відмінний результат навіть в екстремальних умовах експлуатації.

PENOSIL Premium - серія товарів, яка відповідає вимогам будівельників-професіоналів, але також підходить для застосування в побуті. Серія відрізняється широким асортиментом, в який входять товари, призначені для різних видів робіт: від капітального будівництва до невеликого ремонту.

ТМ PENOSIL належить компанії Krimelte

була заснована в Естонії в 1994 році. Власне виробництво монтажної піни і герметиків почало працювати в 1998. За кілька років компанія стала одним з найбільших виробників будівельної хімії.

Високі вимоги до якості продукції та постійне прагнення до вдосконалення всі ці роки залишалися векторами для розвитку компанії. Krimelte проводить власні дослідження, вивчає попит і виводить на ринок продукти, які стають безумовними лідерами завдяки своїм технічним характеристикам.

Krimelte постійно розширює асортимент продукції, що виробляється для будівельної галузі. Під ТМ PENOSIL випускаються монтажні піни, герметики, клеї, імпрегнат та гідроізоляційні матеріали. Щорічний оборот компанії зростає, Krimelte відкриває власні заводи в Естонії, Росії та Бразилії, створює торгові представництва в Естонії, Латвії, Литві, Румунії, Болгарії, Україні, Казахстані та Росії.

Монтажная Пена Penosil

монтажні Піни

Монтажна Піна Форум

монтажна Піна