монтажна Піна

монтажної піни

Монтажна піна - Вікіпедія


У Нижньому Новгороді невідомі за допомогою монтажної піни залили входи в будинок, де повинен розташуватися виборчий штаб Олексія Навального. Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на керівника штабу Анну Степанову.

За її словами, через дії невідомих постраждали розташовані в будинку установи. «Сьогодні вранці монтажною піною була залита двері в штаб, в перукарню, розташовану по сусідству, і в під'їзд. Всі двері в цьому будинку, всі замки », - розповіла вона. Співробітники штабу вже повідомили про інцидент в поліцію. Монтажну піну з дверей вже прибрали.

Раніше прокуратура провела перевірку з приводу розслідування Фонду по боротьбі з корупцією (ФБК) щодо нижегородського глави міста Івана Карніліна. За даними фонду, який очолює Навальний, екс-дружина Карніліна Альбіна Карніліна володіє двома квартирами в Майамі загальною вартістю понад $ 1, 9 млн. Про це, стверджується в розслідуванні, свідчать дані реєстру власників нерухомості міста Майамі. Сам Карнілін підтвердив існування квартир, що належать його екс-дружини. За його словами, вони були куплені в період його роботи в комерційних структурах.

Зимова Монтажна Піна

Монтажна Піна Форум

Монтажна Піна Penosil

монтажні Піни

Авто Шпаклівка