Піна Монтажна Оптом

752_big піна монтажна

Піна монтажна оптом р Краснодар, монтажна піна професійна

Монтажна піна - спеціальний склад в аерозольній упаковці, при виході з балона він швидко збільшується в об'ємі і заповнює собою монтажне простір - зазори, щілини, порожнини, канали і т.д. При нанесенні на поверхню піна під впливом вологості повітря твердне, тому місця нанесення рекомендується зволожувати.

Після висихання монтажна піна утворює твердий водонепроникний пористий матеріал, який легко ріжеться і фарбується. Забарвлення або інше захисне покриття для піни необхідні, так як вона боїться ультрафіолетового випромінювання, що викликає розкладання. Має високу адгезію до цегли, скла, бетону, металу, пофарбованих поверхонь, дереву.

Піна може наноситися на поверхні будь-якої кривизни і шорсткості. Будівельні склади мають хороші звуко-, теплоізоляційні властивості, морозостійкі, стійкі до температурних коливань. Більшість з них не горять, так як є самозатухаючим складами. Перераховані вище властивості дозволяють використовувати піну при фіксації будівельних конструкцій - дверних, віконних блоків, вентиляційних, водовідвідних комунікацій, а також для тепло- і гідроізоляції покрівель, міжпанельних швів, великих тріщин, технологічних порожнин.

склад

Монтажна піна - однокомпонентний поліуретановий герметизуючий матеріал. В її складі: основа-предполімер (поліізоціонат, поліол), що витісняє газ (пропан-бутанова суміш) і група активних добавок, що збільшують адгезію до різних матеріалів або стабілізуючі процес піноутворення при невисоких температурах.

Склади випускаються в двох варіантах, що визначають температуру їх застосування - всесезонна від -10 до + 30 ° С і зимова -18 до + 30 ° С. Час утворення поверхневої плівки складає від 10 до 20 хвилин. Час остаточного затвердіння залежить від вологості повітря і може коливатися від 1 години при вологості 95% до 18 годин при вологості 15%.

Після застигання монтажні піни зберігають свої властивості при температурах від -50 до + 90 ° С або короткочасно при + 130 ° С. Їх не рекомендується застосовувати якщо постійна температура експлуатації конструкцій наближається до + 100 ° С, що призводить до передчасної втрати експлуатаційних властивостей.

Пена Монтажная Расход

Піна Монтажна Витрата

Піна Монтажна Гост

Піна Монтажна Титан

Піна Монтажна Пеносіл