Робота з Монтажною Піною

Мається на увазі, що балон

Монтажна піна Пістолет для монтажної піни і поліуретанового

При застосуванні монтажної піни слід дотримуватися деяких правил.

Монтажні роботи бажано виконувати в теплу пору року при температурі повітря до + 30 ° С. В цьому випадку процес застигання проходить краще.

Потрібно пам'ятати, що працюють з піною обов'язково в рукавичках.

Слід вивчити майбутній об'єкт роботи: монтажну піну краще використовувати при закладенні щілин шириною від 1 до 8 см.

Якщо ж розмір щілини більше, то правильніше буде взяти більш дешеві матеріали (дерево, цегла, пластик, пінопласт), щоб звузити щілину. Якщо щілина менше 1 см, то можна використовувати герметик або шпаклівки.

Попередньо слід обробити щілину водою. Для цього цілком підійде звичайний розпилювач, який використовують для зволоження білизни.

Зволоження необхідно тому, що на полімеризацію (застигання) монтажної піни впливає не тільки температура навколишнього середовища, але і вологість повітря.

Необхідно струшувати балон з монтажною піною, і робити це треба як мінімум протягом хвилини. Це потрібно для того, щоб вміст балона став однорідною масою.

Порядок роботи з МП такий: спочатку потрібно зняти ковпачок, потім накрутити трубочку на адаптер і перевернути балон догори дном.

У такому положенні балон повинен перебувати протягом усього часу роботи, так як газ, що витісняє монтажну піну, значно легше інших компонентів. Тому при положенні балона "догори дном» складові монтажної піни краще змішуються.

Нарешті, можна наносити піну. Закладати щілини рекомендується на одну третину їх глибини, оскільки монтажна піна збільшується в об'ємі в два-три рази.

Після цього потрібно скропити піну водою (знову ж тому, що під впливом вологи процес застигання відбувається швидше).


Приблизно через півгодини, якщо піни недостатньо, можна додати ще трохи. Але не варто переборщувати: всі надлишки потім все одно доведеться зрізати, а це викинуті гроші.

Не слід забувати, що монтажна піна боїться впливу ультрафіолетових променів.

Работа с Монтажной Пеной

Вибір Монтажної Піни

Хороша Монтажна Піна

Фігури з Монтажною Піни