Вибір Монтажної Піни

На сайті МЗС опублікований текст виступу Лукашевича в ОБСЄ, де роз'яснюється питання з терміном дії рішення про визнання Росією паспортів ДНР і ЛНР.
На тлі звичайного перерахування звичайних фактів пов'язаних з триваючою війною на Донбасі, питання з визнанням паспортів ДНР і ЛНР був в черговий раз пов'язаний з виконанням Києвом мінських угод.

Виступ Постійного представника Російської Федерації при ОБСЄ А.К.Лукашевіча на засіданні Постійної ради ОБСЄ, Відень, 16 березня 2017 року
Шановний пане Голово,

Обстановка в зоні конфлікту на Україні залишається напруженою. Щодня відзначається понад тисячу порушень режиму припинення вогню. За перші два місяці цього року постраждало, тільки за даними СММ, 76 мирних жителів, 16 загинули. 66 відсотків жертв - на території під контролем ополчення. Застосовуються важкі озброєння, міномети, танки б'ють прямою наводкою по домівках і інфраструктурі. Знову знеструмлена Донецька фільтрувальна станція (ДФС). Тривають невиборчі обстріли населених пунктів під контролем ополчення. Тільки за останній тиждень Місія підтвердила поранення мирних жителів Коминтерново і Фрунзе, руйнування та пошкодження будинків в Донецьку, Горлівці, Докучаєвську, Донецькому, Калиновому, Луганському, Стаханові, Ясинуватої, Ясному, артудари по Первомайську. Київ продовжує нарощувати військову техніку у лінії зіткнення і відразу за лініями відводу. Знову помічені силовики всередині ділянки розведення сил в Золотому - 13 березня в контрольованій ВСУ Катеринівці спостерігачі бачили «Хамви» з п'ятьма особами в українській формі, озброєними РПГ і автоматами. На тлі поведінки ВСУ безглуздо намагатися демонізувати ополчення. Звертаємо увагу на інцидент в Коминтерново. 10 березня приїхав спостерігати, підкреслю: за проведенням ремонтно-відновлювальних робіт-патруль СММ потрапив під обстріл ВСУ. Дві 82-мм міни розірвалися в 30 метрах від спостерігачів, накривши їх вибуховою хвилею. Дивом спостерігачі, ополченці і знаходилися поблизу місцеві жителі не постраждали. Подібного роду інцидент не поодинокий - ВСУ вже не раз зривали обстрілами ремонт на ДФС. 10 березня приїхав спостерігати, підкреслю: за проведенням ремонтно-відновлювальних робіт-патруль СММ потрапив під обстріл ВСУ. Дві 82-мм міни розірвалися в 30 метрах від спостерігачів, накривши їх вибуховою хвилею. Дивом спостерігачі, ополченці і знаходилися поблизу місцеві жителі не постраждали. Подібного роду інцидент не поодинокий - ВСУ вже не раз зривали обстрілами ремонт на ДФС. 10 березня приїхав спостерігати, підкреслю: за проведенням ремонтно-відновлювальних робіт-патруль СММ потрапив під обстріл ВСУ. Дві 82-мм міни розірвалися в 30 метрах від спостерігачів, накривши їх вибуховою хвилею. Дивом спостерігачі, ополченці і знаходилися поблизу місцеві жителі не постраждали. Подібного роду інцидент не поодинокий - ВСУ вже не раз зривали обстрілами ремонт на ДФС.
Силовики систематично обмежують свободу пересування спостерігачів. Під приводом «мінної загрози» закритий доступ СММ в райони під контролем ЗСУ в Станиці Луганській, Щастя, Богданівці, Артеме, Ніжньотепле, Катеринівці, Попасній і Золотому. Заходів щодо покарання винних у перешкоджанні роботі СММ Київ не зробив. Закликаємо СММ активніше працювати з місцевими ЗМІ, покращувати контакти з населенням і владою по обидва боки лінії зіткнення. Це допоможе уникнути непорозумінь, неточних інтерпретацій мандата місії.

Вироби з Монтажної Піни

Вартість Монтажною Піни

Фігури з Монтажною Піни