Монтажна Піна Властивості

монтажна пінаМонтажна піна - це пінополіуритановий герметик, зазвичай вироблений в балонах. Монтажна піна стала дуже популярною в будівництві, важко зараз уявити монтаж вікон, наприклад, без використання монтажної піни.

До винаходу монтажної піни використовували суміш клоччя з цементним розчином. Для герметизації щілин такий спосіб був дуже трудомістким і незручним, а зараз з балоном монтажної піни впорається навіть дитина. При нанесенні монтажної піни в отвір ми через годину отримаємо дуже щільну пластмасу. У балоні монтажної піни знаходиться пенополіурітан і газ, який виштовхує суміш назовні.

Після того як вміст балона потрапило назовні відбувається реакція полімеризації, тобто при контакті суміші з повітрям і вологою, що міститься в ньому, відбувається застигання монтажної піни.

Основні властивості будівельної піни - це з'єднання деталей і конструкцій між собою, звукоізоляційні властивості, теплоізоляційні та ущільнюючі.
Монтажна піна дуже легко проникає і заповнює всі важкодоступні місця при монтажі, які раніше просто ігнорувалися. Через це погіршувалися тепло і звукоізоляційні властивості конструкції.

Монтажна піна проста у використанні і роботі з нею. Піна універсальний матеріал, який сам висихає і приймає необхідну міцність і не вимагає професійних навичок.

монтажна пінаМонтажну піну використовують в роботі з деревом, бетоном, цеглою, штукатуркою, металом і ін. Виняток тільки поліетилен, пластмаса, силікон і тефлон.

І так властивості, якими повинна володіти монтажна піна:
Піна повинна бути удобоукладиваемой, тобто прилипати, а не стікати по поверхні;
Монтажна піна не повинна давати усадку після повного висихання;
Піна повинна бути еластичною;
Чи не повинна монтажна піна кришитися після висихання.

Будівельна піна використовується в різних видах праці, будь то монтаж вікон або дверей, влаштування покрівлі, заповнення тріщин в холодних приміщеннях, заповнення пустот навколо труб опалення, водопровідних труб, на вигинах і зламах. Монтажну піну застосовують для склеювання деталей, віконних і дверних блоків і їх фіксації. Також монтажна піна служить звукоізоляційним матеріалом, а також використовують для усунення шумів, вироблених роботою механізмів, наприклад кондиціонерів.

Монтажная Пена Стоимость

Монтажна Піна Пістолет

Монтажна Піна Вартість