Шпаклівка Олійно-клейова

Шпаклівка олійно-клейова ТЕКС

Шпаклівки готові - «Омега Будкомплект»


Шпаклівка - універсальний обробний матеріал, що представляє собою пастоподібну або порошкоподібну речовину. Шпаклівка призначена для вирівнювання поверхонь перед фінішною обробкою. Може використовуватися для вирівнювання дефектів стельових і стінних поверхонь, монтажу плінтусів, керамічної плитки. Може бути застосована для побілки після розведення водою.

Шпаклівка буває декількох видів: клейова, олійно-клейова, латексна, акрилова, масляна, шпакріл.

Шпаклівки зберігаються в герметично закритій тарі, перешкоджаючи доступу вологи і сонячних променів. Діапазон температури зберігання, при якій шпаклівка зберігає свої властивості, досить великий - від -40 до +40 градусів.

Компанія «Еклір» пропонує високоякісні шпаклівки власного виробництва, призначені для роботи з різними поверхнями (як в закритих, так і у відкритих приміщеннях). В асортименті компанії запропоновані наступні найменування продукції:

Шпаклівка ХВ-004 (за ГОСТом 10277-90). Призначена для вирівнювання дерев'яних і металевих поверхонь (загрунтованих), робіт по виправленню емальованих поверхонь, для заповнення і виправлення дефектів на поверхнях, експлуатованих в закритих приміщеннях, а також на відкритому повітрі. Наноситься шпателем або за допомогою пневматичного розпилювача. Для розведення даної шпаклівки використовуються розчинники. Колір - зелений, сірий.

Шпаклівка ЕП-0010 (за ГОСТом 28379-89). У розведеному вигляді використовується як грунтовка для епоксидних матеріалів, в чистому вигляді призначена для вирівнювання металевих і інших поверхонь (як загрунтованих, так і незагрунтовану). Застосовується для поверхонь, які використовуються в закритих приміщеннях, а також в атмосферних умовах. Виготовляється з двох компонентів - сама шпаклівка і затверджувач. Колір - червоно-коричневий.

Шпаклівка Полімерна

Шпаклівка на основі ПВА

Шпаклівка під шпалери

Шпаклівка для Підлоги