шпаклівка Автомобіля

автомобільна шпаклівка

Автомобільна шпаклівка: вибір професіоналів


Універсальна шпаклівка VIKA - матеріал з відмінними технологічними характеристиками, добре зарекомендував себе на ринку лакофарбових матеріалів авторемонтного призначення. Він оптимальний для усунення дрібних, середніх і великих нерівностей на пластикових і металевих деталей автомобіля. Властивості універсальної шпаклівки VIKA повністю задовольняють запитам споживача, оскільки матеріал володіє такими характеристиками, як:

  • при нанесенні не тягнеться за шпателем
  • не має пір
  • забезпечує легкість шліфування
  • не потрібно довго чекати висихання шару

Шпаклівку VIKA можна використовувати як для дрібного, локального вирівнювання поверхонь, так і для масштабного відновлення лакофарбового покриття кузова. Зручна фасування продукції (від 0, 2 кг до 1, 64 кг) дозволяє оптимізувати витрати матеріалу при будь-якому обсязі робіт.

Шпаклівка для автомобілів

Навіть сама дбайлива експлуатація автомобіля неможлива без механічних пошкоджень на кузові. У такій ситуації фахівці рекомендують не зволікати з відновленням порушеного лакофарбового покриття поверхні. Якщо не звертати увагу на появу дефектів, то з часом вони призведуть до сумних наслідків: іржі, корозії. Виправити пошкодження кузова можна як самостійно (за умови ретельного попереднього вивчення процесу, наявності потрібних інструментів), так і скориставшись професійними послугами авторемонтної майстерні. Так чи інакше, при виконанні ремонтних робіт буде не обійтися без автомобільної шпаклівки.

У сучасному авторемонті шпаклівки знайшли своє застосування при кузовних роботах. Вони використовуються для усунення деформації після відновлення геометрії кузова, усунення зварних швів і зміцнення несучих здібностей конструктивних елементів. Шпаклівка - це пластична маса, яка наноситься шпателем. Після затвердіння вони створюють міцне покриття, стійке до перепадів температур і вібраційному впливу, яке до того ж надзвичайно легко обробляється.

Шпатлевка Автомобиля

Шпаклівка по Металу

шпаклівка Оптом

Шпаклівка для Підлоги

шпаклівка Геркулес