шпаклівка Оптом

NOVOL Рідка шпаклівка 1,2кг

Шпаклівка novol оптом в Росії. Порівняти ціни, купити


Сучасне оздоблення приміщень неможливо уявити без шпаклівки, її застосовують для вирівнювання стін і закладення стиків. Промисловість пропонує масу варіантів, кожен може вибрати найбільш підходящий.

Розрізняють сухі шпаклівки та суміші, готові до застосування. Готова шпаклівка дуже зручна в нанесенні і досить довго зберігає свої властивості, при необхідності перерви в роботі потрібно тільки щільно закрити ємність зі складом.

Готові шпаклівки бувають гіпсові, цементні і полімерні. Останні дозволяють домогтися найбільш високої якості робіт, хоча ціна на такі суміші трохи вище.

Вирівнюючі, або стартові шпаклівки застосовують для вирівнювання стін, стель, укосів бетонними і оштукатурених поверхнях, по стиках листів гіпсокартону і гипсоволокна. Вони відрізняються від фінішних часом висихання і товщиною рекомендованого для нанесення шару. Фінішний шар - найтонший, виконується перед нанесенням декоративних оздоблювальних матеріалів, що вимагають бездоганної гладкості поверхні: тонких шпалер і фарби. Універсальним шпатлевочним складом можна виробляти як стартові, так і фінішні роботи по шпаклівці. Такі шпаклівки простіше в роботі, легко шліфуються і більше підходять для непрофесіоналів. Існують так само спеціалізовані шпаклівки для приміщень, що експлуатуються при підвищеній вологості повітря.

Купити шпаклівку від виробника Ви можете звернувшись в спеціалізовану компанію «Holzerfarbe» - понад 5 років компанія випускає грунти, фарби і шпаклівки найвищої якості. Виробництво «Holzerfarbe» оснащено сучасним німецьким обладнанням, що дозволяє тримати європейський рівень якості продукції. При цьому ціни на шпаклівку і інші продукти компанії у нас найдемократичніші.

Шпаклівку в Нижньому Новгороді за низькими, антикризовими цінами реалізує представництво компанії «Holzerfarbe».


На этом сайте можно сделать медицинскую справку с печатями.

Шпаклівка Стін

Шпаклівка Стелі

шпаклівка Базова

шпаклівка Види