Шпаклівка для Ванної

водостійка шпаклівка

Шпаклівка для ванної кімнати під фарбування стелі: відео


Після завершення будівництва практично будь-якого приміщення стіни бувають далеко не ідеальні. Особливо часто це зустрічається в багатоповерхових будинках. Однак, і в приватному будинку не завжди і не всі так добре, як хотілося б. Кімната, призначена під ванну, потребує особливо ретельної обробки, тому вона в більшості випадків додатково облицьовується плиткою або іншим водостійким матеріалом.

І тут постає питання - як вирівняти стіни у ванній з мінімальними витратами коштів і енергії. Адже оздоблювальні матеріали вимагають ретельної підготовки для їх подальшого укладання.

Необхідні інструменти та матеріали для першого етапу

  1. Схил (невеликий вантаж на шнурку).
  2. Рівень.
  3. Рівні рейки або брус різної довжини.
  4. Маяки.
  5. Рулетка, олівці або маркери.
  6. Саморізи, цвяхи або дюбеля (для стін із залізобетону).
  7. Гіпс або алебастр.

У ванній кімнаті майже завжди дуже висока вологість, тому, не тільки до роботи, але і до вибору матеріалів варто поставитися надзвичайно серйозно.

Про підготовку стін і виборі матеріалів

Перш, ніж почати вирівнювання стін у ванній, варто визначити, наскільки вони далекі від ідеалу. Найчастіше зустрічаються такі недоліки, як відхилення від правильної вертикалі, а також западини і горби на поверхні.

Якщо ванна кімната вже була забарвлена або облицьована раніше, слід обов'язково очистити поверхню стін від старої фарби, штукатурки або плитки. І тільки після зачистки можна починати виміри і розмітку.

Попутно можете відразу виставляти маяки по поверхні стін. Їх зручно кріпити за допомогою гіпсу або алебастру.

Після розмітки всього приміщення визначитеся, який матеріал ви хочете використовувати.

Зверніть увагу!

Найчастіше вирівнювання стін у ванній кімнаті роблять за допомогою гіпсокартону, або цементно-піщаного розчину.

Причому, гіпсокартон необхідно застосовувати спеціальний - вологостійкий, так як звичайний швидко прийде в непридатність від підвищеної вологості.

У матеріалу є спеціальне захисне покриття, як правило, зеленого кольору.

Він нешкідливий, добре пропускає повітря, але відштовхує воду, міцний і довговічний, добре зчіплюється з покладеною плиткою і витримує досить велику вагу.

Шпатлевка для Ванной

Шпаклівка для Підлоги

Шпаклівка для Дерева