Шпаклівка Стін під Шпалери

Шпаклівка стін під шпалери

Шпаклівка стін під шпалери замовити в Тамбові Росія | вартість


Перш ніж приступити до остаточної обробки, необхідно провести шпаклювальні роботи. Тільки шпаклівка стін допоможе прибрати з поверхні всілякі поглиблення і горби. Таким чином, після нанесення і вирівнювання шпаклівки можна приступати до наклеювання шпалер, фарбування або навіть до нанесення декоративної штукатурки. Сьогодні на ринку великий вибір шпаклівок: від сухих, до готових до використання. Різні суміші призначаються для різних цілей. Слід відразу сказати, що економити на шпаклівці не можна. Втім, після проникнення на світові ринки китайських виробників це відноситься до будь-якого товару. Але від якості шпаклівки та професіоналізму майстрів залежить дуже багато чого.

Сумлінно виконані шпаклювальні роботи протягом тривалого часу будуть підтримувати стіни в отличном состоянии навіть при декількох повторних ремонтах. Процес шпаклівки стін під шпалери включає себе обов'язкове грунтування, рівномірний розподіл по поверхні першого шару, вирівнювання стін другим шаром, нанесення фінішного покриття. Для досягнення найкращого результату можна застосувати малярську сітку, яка приклеюється до першого шару, поки він не встиг повністю висохнути.

Важливо! Кожен шар шпаклівки необхідно повторно гарантувати і ошкурівать. Перед нанесенням нового шару грунтовки і шпаклівки потрібно дочекатися повного висихання попереднього.

А тепер кілька слів про фінішну шпаклівки. Вона являє собою дрібнодисперсний масу, яка наноситься на стіни тонким шаром і після висихання робить поверхню ідеально рівною. Якщо недоліки стартовою шпаклівки не будуть занадто помітні під шпалерами, то перед фарбуванням стіни необхідно підготувати дуже ретельно.

Способи шпаклювання стін під шпалери

Існує кілька способів шпаклівки стін: стартовий, маяковий і фінішний. Але різні будівельні бригади можуть називати їх по-своєму.

Шпаклівка Стін під Фарбування

Шпаклівка Олійно-клейова

Шпаклівка для Підлоги

Шпаклівка під шпалери