Шпаклівка старателі Фінішна

Завоювати повагу і захоплення споживача - завдання не з легких. Шпаклювання «Фінішна Плюс» під брендом «старателі» це вдалося

Серед лінійки оздоблювальних матеріалів виробництва компанії «старателі» шпаклівка «Фінішна Плюс» стоїть осібно. Споживач давно виділив її серед великої кількості найрізноманітнішої будівельної продукції. Про секрети і достоїнства цієї шпаклівки нам розповіла менеджер по продукту компанії «старателі» Ольга ЗОЛОТУХІНА.

- Шпаклівка «Фінішна Плюс» з'явилася в нашому продуктовому портфелі досить давно і відразу ж зарекомендувала себе як прекрасний матеріал для високоякісної підготовки стін під декоративне покриття, - розповідає Ольга Золотухіна. - Її ідеально білий колір і висока покриваність дозволяють значно економити фарбу при подальшому декоративному фарбуванні.

До речі, на шпаклівку цієї марки можна наносити венеціанську штукатурку, клеїти шпалери - паперові, вінілові, текстильні, «мокрі» і т.д. Словом, вона підходить під будь-яке декоративне покриття, яке потребує високоякісної підготовки підстави.

Об'єднали гідності, уникнувши недоліків

- Ольга, як відомо, шпаклівка «Фінішна Плюс» - продукт комбінований: вона виготовляється із застосуванням цементу і полімерів. Які переваги цементно-полімерної шпаклівки в порівнянні з чисто цементної або полімерної?

- Цементна шпаклівка володіє високим показником вологостійкості, що дозволяє широко застосовувати її у вологих приміщеннях. Але у неї є і слабка сторона: невелика усадка при висиханні, тому майстру деколи доводиться шпаклювати стіну по другому разу. Крім того, цементні шпаклівка не такі пластичні, не можуть вони похвалитися і ідеально білим кольором.

Полімерні шпаклівки, навпаки, мають гарну пластичністю, безусадкова, мають білий колір, але, на жаль, застосовувати їх у вологих приміщеннях не можна.

Шпаклівка Полімерна

Шпаклівка для Підлоги

Шпаклівка по гіпсокартону

Шпаклівка на основі ПВА

Шпаклівка старателі