Штукатурка Шпаклівка

Штукатурка, шпаклівка

Штукатурка, шпаклівка, фарбування - Обнінськ - Ремонт і оздоблення


Шпаклівка і штукатурка є комплекс захисно-декоративних покриттів, призначених для створення традиційних вентильованих фасадів будівель всіх типів - виробничих корпусів, офісних і торгових комплексів, житлових будинків та інших будівель. Дані фасадні роботи можуть бути проведені як на поверхні всієї будівлі, так і для окремої квартири, що нерідко практикується при їх утеплення. У більшості випадків роботи з нанесення даних покриттів вимагають професійного підходу, який передбачає наявність у виконавця достатнього досвіду і високого рівня майстерності.

Штукатурка і шпаклівка можуть наноситися не тільки на фасади новобудов, а й при оновленні та реставрації старих будівель, в тому числі і тих, які мають архітектурно-історичну цінність. Дані методи відносяться до традиційних технологій обробки фасадів, що мають довгу історію застосування. Сучасні матеріали для штукатурки і шпаклівки дозволяють створити високоякісну і довговічну поверхню, зовнішній вигляд якої не буде псуватися в результаті тривалої експлуатації.

Підготовка поверхні під шпаклівку

Дана технологія дозволяє здійснювати облицювання будівель, зовнішні стіни яких можуть бути виконані з самих різних матеріалів - всіх видів цегли, піно або газобетону, монолітного залізобетону і навіть натурального дерева. Шпаклівка і штукатурка стін дозволяє отримати в результаті ідеальну поверхню, позбавлену нерівностей і повністю готову для подальшого фарбування.

Перед початком робіт з поверхні будівлі повинні бути повністю вилучені залишки старої фарби і штукатурки, після чого стіна обезжиривается і грунтується спеціальним складом, який підбирається в залежності від її матеріалу. При обробці висотних будівель застосовуються методи промислового альпінізму, так як зведення будівельних лісів для даних цілей є менш доцільним.

Для підвищення якості нанесення штукатурки використовується спеціальна полімерна сітка, яка кріпиться до стіни і виконує функцію своєрідного армуючого шару, збільшуючи міцність одержуваного покриття.

властивості штукатурки

Дане покриття має досить хорошими захисними властивостями, що визначило його високу популярність серед технологій фасадних покриттів. Штукатурка, покрита згодом шаром фарби, має високу вологостійкість і не пропускає ультрафіолетове випромінювання, що дає можливість захистити стіни від передчасного руйнування та погіршення свого зовнішнього вигляду.

Штукатурка Шпатлевка

Епоксидна Шпаклівка

Універсальна Шпаклівка

Еластична Шпаклівка