Стандартний час висихання шпаклівки

Пропонуємо вашій увазі затверджувач поліефірних шпаклівок в тубах по 4, 5г і 15г. 

Наш затверджувач є 50% пасту перекису бензоїлу в пластификаторе. Є повним аналогом отвердителей, якими комплектуються поліефірні шпаклівки всіх європейських виробників. Готується на основі вихідної сировини від Akzo Nobel. Таким чином, нашим затверджувачем можна доукомплектувати будь-яку імпортну поліефірную Автошпатльовки без втрати якості ремонтного покриття.

Акрилова шпаклівка EJC наноситься на поверхню з використанням шпателя або кельми, розрівнюється кельмою з певним тиском, достатнім для заповнення швів. При нанесенні на внутрішні і зовнішні поверхні кутів, а також на інші складні поверхні використовуйте арматурну сітку.

Час висихання
Стандартний час висихання еластичною акриловою шпаклівки становить від 12 до 24 годин в залежності від температури і вологості.

Очищення поверхонь від шпаклівки EJC
Видалити шпаклівку з поверхні можна за допомогою води, так як шпаклівка EJC до свого висихання легко розчиняється у воді.

Універсальна шпаклівка з олійно-клейовим складом найчастіше використовується для обробки або вирівнювання стін і стелі всередині приміщень. Справа в тому, що низька механічна міцність і сприйнятливість до вологи обмежують можливості шпаклювальною суміші і природні явища впливають на неї руйнівно. В іншому ж, 70% будівельників відгукуються про неї тільки в позитивному ключі.

Призначена для вирівнювання стін і стель з бетону і штукатурок на цементних та цементно-вапняній основі при виробництві фасадних робіт.

Завдяки наднизькому водопоглинанню і морозостійкості, стійка до несприятливих умов експлуатації. За рахунок високої паропроникності ідеально підходить для фінішного вирівнювання фасадів житлових приміщень.

Вирівнює шпаклівка може використовуватися для вирівнювання в площині і наноситься як ручним способом, так і за допомогою апаратів безповітряного розпилення. Підходить для будь-яких мінеральних підстав.

підготовка підстави

Основа повинна бути твердим, сухим, чистим, без пилу і бруду. Не допускається працювати по вологим підставах: зайва волога в конструкції може викликати пожовтіння вирівняної поверхні, відшарування шпаклівки від заснування. Для нетривких запорошених підстав використовуйте грунти лінійки DANO. Вікна та інші поверхні, що не піддаються обробці, повинні бути укриті.

Як Правильно Шпаклівка або Шпаклівка

Фінішна Полімерна Шпаклівка

Стандартное время высыхания шпаклевки

Універсальна Шпаклівка

нанесення Шпаклівки