нанесення Шпаклівки

Нанесення шпаклівок і високов'язких фарбЩоб вирівняти ту чи іншу поверхню, будь то стелю або стіни, а може бути навіть фасад того чи іншого будинку, використовують нанесення шпаклівки. І лише після успішного завершення даного процесу можна приступати до завершальної стадії оздоблювальних робіт.

Які бувають шпаклівки?
Шпаклівки в залежності від того, для яких цілей вони призначені, підрозділяють на два наступних основних види:

  1. для здійснення внутрішніх робіт, а також
  2. для зовнішнього застосування.

Шпаклівка може бути придбана в якості сухої суміші або ж ряду різних компонентів. Щоб зробити склад робочим, варто чи додати воду, або ж змішати наявні компоненти, керуючись інструкцією.

Про способи нанесення шпаклівок.

В цілому, процес нанесення шпаклівок можна виконати:

При цьому машинне нанесення, в свою чергу, підрозділяється на нанесення за допомогою:

  • шпатлевочной машини шнекового типу, а також компресора;
  • обладнання безповітряного нанесення.

В процесі роботи шпатлевочной машини шнекового типу шпаклівка під дією тиску потрапляє в сопло пістолета. Крім цього, в цей же сопло надходить стиснене повітря від компресора. В результаті використовуваний матеріал розпорошується на оброблювану поверхню. Іншими словами, обладнання для шпаклівки цього типу дозволяє напилюють певний матеріал, який застосовується в конкретному випадку, на ту чи іншу будівельну поверхню.

Якщо ж використовувати обладнання для шпатлювання безповітряного нанесення, то знову ж під дією тиску, причому високого, шпаклівка наноситься на певну поверхню. При цьому стиснене повітря не бере участі в процесі.

Вибираючи апарат для шпаклівки (наприклад AS 5000 або AS 8000) , необхідно, перш за все, орієнтуватися на те, яку поверхню планується обробити, включаючи її площа. Дуже важливо, щоб обладнання для нанесення шпаклівки виявилося максимально якісним.

Щоб довести вирівнювання до розуму, необхідно за допомогою шпателя позбутися зайвої шпаклівки, яка була нанесена на оброблювану поверхню. Частину, що залишилася при цьому шпаклівку можна використовувати знову. Для цього її лише потрібно повернути в бункер машини, якщо мова йде про машинному способі нанесення. Якщо ж про ручне, то шпаклівка відразу ж є придатною для подальшого застосування.

Нанесение Шпатлевки

Епоксидна Шпаклівка

Масляна Шпаклівка