Вироби з Монтажної Піни

Провідний виробник однокомпонентних пен

Будучи спочатку фінською компанією, Makroflex за останні 30 років значно розширив свою господарську діяльність. Сьогодні Makroflex стоїть в одному ряду з найбільш відомими в цій області марками.

Приєднання в 2003 р до групи Henkel створило синергію з більш ніж 100 літніми знаннями і досвідом компанії Henkel. Сьогодні Henkel є провідним світовим постачальником однокомпонентной монтажної піни .

Асортимент виробів під торговою маркою Makroflex включає в себе також широкий спектр герметиків і клеїв. Основне виробництво знаходиться в Естонії, а системи управління мають сертифікати відповідно до стандартів ISO 9001, ISO 14001 та OHSAS 18001.

Нашою головною метою є розробка, виробництво і постачання виробів і рішень, які відповідають найвищим стандартам споживачів щодо якості, експлуатаційних властивостей, простоти застосування, інновацій та захисту навколишнього середовища.

Продукти Henkel Makroflex для професійного і побутового застосування створені на основі цих принципів. Ми виявляємо і аналізуємо кожен фактор, що визначає зручність застосування кінцевого виробу. Чому? Тому що турбота про споживача означає одночасне урахування тисячі різних речей, починаючи з безпеки, швидкості та надійності і закінчуючи такими дрібними, але життєво важливими деталями, як колір герметика і доступність продуктів.

Витрата Монтажної Піни

Виробники Монтажної Піни

Вибір Монтажної Піни