Витрата Монтажної Піни

витрата монтажної піни на 1

Шпаклівка монтажної піни - захищаємо матеріал від ультрафіолету + відео

0

Для ПЄНОПЛЕКС розроблено кілька видів кріплень, які дозволяють використовувати матеріал в будь-яких системах. Кріпити можна за допомогою сухих сумішей, мастик, піни і дюбелів. Перед вибором кріплення точно визначитеся зі структурою вашої системи, чи буде на Піноплекс надаватися якесь зовнішнє динамічне або статичне вплив, чи хочете ви, щоб плити виконували функцію гідроізоляції.

Тарілчастий дюбель (дюбель-гриб) - поліпропіленовий дюбель з широким капелюшком і металевим або пластиковим цвяхом. Застосовується для жорсткої фіксації плит до бетонних, газобетонним і цегляних основ. Витрата - 6 штук на один квадратний метр. Пластиковий цвях застосовується в системах, де на плиту виявляється невелике зусилля на відрив, не підходить для фасадів висотних будівель.

мастика приклеювальна

Мастика приклеювальна - бітумно-полімерна пастообразная густа маса, яка не стікає по вертикальних поверхнях. Мастику наносять на підготовлену основу точково (10 шт. На 1м2), або смугами шириною не менше чотирьох сантиметрів. Середня витрата - 0, 5 - 1, 0 кг / м2. Застосовувати мастику допускається в добре провітрюваних приміщеннях, тому що вона містить продукти нафтохімії і розчинник.

Клей (суха суміш)

Клей для кріплення плит Піноплекс - суха суміш, що володіє від-особистими адгезійними властивостями до ПЄНОПЛЕКС, бетону, газобетону, цегли. Готовий розчин наносять трисантиметрових смугою по краю плити і точково (5-6 штук, діаметром 8-10 см) по центру. При правильному нанесенні розчину площа адгезійної поверхні буде 40%. Товщина клейового шару повинна бути 15-25 мм.

Монтажна піна

Відмінною альтернативою сипучим клеїв, є клей TYTAN STYRO 753 . Використання істотно скорочує витрати на транспортування і монтаж.

Серед будівельників поширена думка, що Пенплекс відмінно кріпиться до будь-якої підстави звичайної монтажною піною , яка дешевше, ніж дюбеля, мастика і спеціальний клей. Фактично монтажна піна не призначена для кріплення будь-яких матеріалів, так як вона не може нести на собі навантаження і з часом руйнується. Таким чином, ви можете приклеїти Піноплекс на монтажну піну тільки, якщо в готовій системі допускається використання не-прикріплених плит, наприклад в системах наливних підлог.

Вироби з Монтажної Піни

Вартість Монтажною Піни

Вибір Монтажної Піни