Яке має бути підстава під плитку

Як укладати плитковий підлогу? Яке має бути підстава під плитку? Як об'єднати пристрій плиткового статі і теплої підлоги?

Перш за все, потрібно відзначити, що плитка для підлоги набагато міцніше і довговічніше ніж настінна. Плитка на підлогу виробляється з більш високими технічними характеристиками, тому її застосування в будівництві в якості підлогового покриття досить велике.

Плитка може укладатися на будь-які поверхні. В якості підстави для укладання плитки може бути цегляна кладка, бетонну основу, гіпсове підставу і т.д. Новий шар плитки для підлоги можна укладати навіть на старий шар плитки. При цьому старий шар необхідно обробити високоабразивн шкіркою. Фахівці з укладання плитки все-таки дотримуються думки, що на стару плитку укладати нову не варто.

К Вашим услугам профессиональная и качественная укладка плитки на http://tend.kiev.ua/ukladka-plitki по самой выгодной и демократичной цене от опытных специалистов, долговечно и точно в срок.

Підстава під плитку - підлога під плитку - необхідно готувати наступним чином. Підстава наявної поверхні потрібно очистити від пилу і бруду. Також необхідно прибрати плями маслянистої природи і видатні нерівності.

Після підготовчого етапу потрібно здійснити розмітку. Одночасно з розміткою варто замочити плитки в воді, так як вологі плитки будуть менше забирати вологи з розчину, тим самим забезпечуючи його оптимальне схоплювання.

Найчастіше фахівці приміряють плитки або їх частини на сухій поверхні, а вже після кріплять плитки на розчин. Це дозволяє уникнути помилок і скосів.

Ще одним радою професіоналів по влаштуванню плиткового статі є те, що цільні плитки приклеюють на відкриті і максимально помітні місця, а в кутах або в менш помітних місцях найчастіше приклеюють обрізні плитки, що допомагає економити матеріал.

Ще зверніть увагу на те, що розчин дуже швидко схоплюється. Розрахуйте правильно швидкість вашої роботи і не покривайте клейовим розчином площу більшу, ніж ви встигнете приклеїти за 10 хвилин.

Не забувайте залишати відстань між плитками. Це повинно бути відстань не менше 2-3 мм. У приміщеннях з перепадом температур або при використанні технології тепла підлога варто залишати 3-4 мм між плитками. Для контролю ширини відстані між плитками - швів - використовуються спеціальні пристосування - хрестовини.

плитковий підлогу

Якщо зворотна поверхня плитки рельєфна, варто нанести клейовий розчин і на саму плитку. Нанесення розчину на плитку має бути якісним. Не можна пропускати шматочки поверхні не покриті розчином.

Окремо необхідно поговорити про заснування під плитку. Природно, що найбільш рівну основу дозволить покласти плитку максимально рівно. Для пристрою плиткового статі часто використовується наливна підлога посилений.

​Как правильно ложить плитку

Шпаклівка під шпалери

Чим Відтерти Монтажну Піну

Як ви контролюєте курси валют

Чем красить потолочный плинтус