Клей для кріплення плит Піноплекс

Мастика приклеювальна - бітумно-полімерна пастообразная густа маса, яка не стікає по вертикальних поверхнях. Мастику наносять на підготовлену основу точково (10 шт. На 1м2), або смугами шириною не менше чотирьох сантиметрів. Середня витрата - 0, 5 - 1, 0 кг / м2. Застосовувати мастику допускається в добре провітрюваних приміщеннях, тому що вона містить продукти нафтохімії і розчинник.

Клей (суха суміш)

Клей для кріплення плит Піноплекс - суха суміш, що володіє від-особистими адгезійними властивостями до ПЄНОПЛЕКС, бетону, газобетону, цегли. Готовий розчин наносять трисантиметрових смугою по краю плити і точково (5-6 штук, діаметром 8-10 см) по центру. При правильному нанесенні розчину площа адгезійної поверхні буде 40%. Товщина клейового шару повинна бути 15-25 мм.

Монтажна піна

Відмінною альтернативою сипучим клеїв, є клей TYTAN STYRO 753 . Використання істотно скорочує витрати на транспортування і монтаж.

Переваги пінополіуретанових герметиків в каталозі:
• відмінна адгезія до дерев'яних і металевих підставах, бетону, цеглі, ПВХ, глазурованої будівельної кераміки;
• максимальний час затвердіння становить 60 хвилин;
• стабільні розміри піни після розширення;
• економічна витрата і збереження постійного тиску в балоні;
• висока міцність матеріалу за рахунок оптимальної щільності і жорсткості структури;
• можливість багаторазового застосування протягом 2 місяців.

Детальніше

Будівельний гіпермаркет ОБІ пропонує недорого придбати піну монтажну вогнестійку. В онлайн-каталозі представлений великий вибір герметиків з класом горючості В1 (протипожежні) і В2 (самозагасаючі).

Щоб купити піну монтажну або очищувач для неї, достатньо оформити замовлення на сайті. Доступна ціна товарів дозволить відразу придбати всі необхідні лакофарбові та оздоблювальні матеріали. Доставка буде виконана протягом 1-2 днів у зручний для вас час. Якщо ви хочете забрати покупки самостійно, вибирайте спосіб отримання товару «Замов і забери сьогодні».

Широкий спектр застосування даного матеріалу виник через його високих технічних характеристик:

- Відмінний монтажний склад. Нерідко монтажна піна використовується для того, щоб з'єднувати окремі частини різних конструкцій;

- Високі теплоізоляційні характеристики. За своїм теплоізоляційним характеристикам дана речовина виступає серйозним конкурентом базальтової вати і пінопласту - основним утеплителям, використовуваним на сьогоднішній день;

- Звукоізоляція. Хороший утеплювач на сьогоднішній день повинен володіти також пристойними звукоізоляційні характеристики. Даний матеріал може похвалитися відмінною звукоізоляційні властивості;

Пистолеты для Монтажной Пены

Клей Піна для Пінопласта

Клей для крепления плит Пеноплекса