Монтажна Піна Макрофлекс

Монтажна піна макрофлексом Pro

Монтажна піна макрофлексом Pro 65 професіонал. 850 мл - АртКомплект


Makroflex WhiteTeq (Біла Технологія) є білою полімерної піною ноовго покоління, виробленої за інноваційною технологією WHITETEQ, рецептура якої базується на виділених інгредієнтах високого очищення.
Висока чистота полімеру (WHITETEQ Technology) забезпечує правильне затвердіння піни і надає їй кришталевий білий колір, екстра-дрібнопористу Quattro структуру і найвищу стійкість до впливу денного світла (УФ-променів), в 10 разів більшу в порівнянні з типовою технологією виробництва ПУ-пен.
Quattro структура має в 4 рази більше осередків на кв.см, а значить в 4 рази сильнішу, міцну, високоеластичну структуру.
Затверділа піна має найвищими характеристиками термо- (теплопровідність не перевищує 0, 032 Вт / мК) і звукоізоляції (поглинання звукових хвиль інтенсивністю до 63дБ).
WHITETEQ technology також надає піні незрівнянно низький тиск при розширенні для зручності монтажу і можливість компенсації рухів і вібрацій (більше 25% розширення-стиснення шва), що забезпечує довготривалу ізоляцію і герметизацію в тому числі завдяки властивості термопластичности.
Вироблено із застосуванням технології ShakeTec - спеціальний металевий м'ячик всередині балона підвищує гомогенність компонентів при перемішуванні.
Балон обладнаний клапаном нового покоління, який зберігає якість продукту.

Монтажная Пена Макрофлекс

Монтажна Піна Без толуол

Монтажна Піна для Вікон