Монтажна Піна Макрофлекс

Монтажна піна макрофлексом Pro

Монтажна піна макрофлексом Pro 65 професіонал. 850 мл - АртКомплект


Makroflex WhiteTeq (Біла Технологія) є білою полімерної піною ноовго покоління, виробленої за інноваційною технологією WHITETEQ, рецептура якої базується на виділених інгредієнтах високого очищення.
Висока чистота полімеру (WHITETEQ Technology) забезпечує правильне затвердіння піни і надає їй кришталевий білий колір, екстра-дрібнопористу Quattro структуру і найвищу стійкість до впливу денного світла (УФ-променів), в 10 разів більшу в порівнянні з типовою технологією виробництва ПУ-пен.
Quattro структура має в 4 рази більше осередків на кв.см, а значить в 4 рази сильнішу, міцну, високоеластичну структуру.
Затверділа піна має найвищими характеристиками термо- (теплопровідність не перевищує 0, 032 Вт / мК) і звукоізоляції (поглинання звукових хвиль інтенсивністю до 63дБ).
WHITETEQ technology також надає піні незрівнянно низький тиск при розширенні для зручності монтажу і можливість компенсації рухів і вібрацій (більше 25% розширення-стиснення шва), що забезпечує довготривалу ізоляцію і герметизацію в тому числі завдяки властивості термопластичности.
Вироблено із застосуванням технології ShakeTec - спеціальний металевий м'ячик всередині балона підвищує гомогенність компонентів при перемішуванні.
Балон обладнаний клапаном нового покоління, який зберігає якість продукту.

Монтажная Пена Макрофлекс

Монтажна Піна Без толуол

Монтажна Піна Властивості

Монтажна Піна Вартість

Монтажна Піна для Вікон