Піна Монтажна Витрата

3Монтажна піна (або пенополіуретановий герметик) на сьогоднішній день є одним з найбільш часто використовуваних видів ізоляційних матеріалів. Вона являє собою суміш двох основних хімічних речовин, яка виробляється з сирої нафти. Цими речовинами є поліол і ізоцианат. В результаті реакції цих двох рідин утворюється пінополіуретан, який і є основою піни монтажної. Поліуретанова основа наділяє її відмінними ізоляційними властивостями. У виробництві цього ізоляційного матеріалу використовуються різні підсилювачі зчеплення з робочою поверхнею, каталізатори, вогнетривкі добавки, добавки для стійкості до низьких температур і гази наповнювачі.

характеристики матеріалу

1За своїм хімічним складом розрізняють монтажну піну:

 1. Однокомпонентну.
 2. Двокомпонентну або конструкційну.

Однокомпонентна монтажна піна: характеристики:

 1. На сучасному ринку будівельних матеріалів вона зустрічається найчастіше.
 2. Має невеликий термін зберігання - це її основний недолік.
 3. Полімер, який входить до її складу, при розпилюванні з балончика вступає в реакцію з вологою, що міститься в повітрі. В результаті вона збільшується в об'ємі і стає твердою.
 4. Піна твердне зазвичай близько доби. На це впливає обсяг використаного матеріалу і атмосферні умови. Тому не можна покривати нею відразу великі пустоти, тому що склад не зможе укріпляти через те, що реакція з повітрям не відбудеться. Щоб прискорити процес затвердіння піни, рекомендується робочу поверхню додатково зволожити.

2Характеристики двухкомпонентной піни:

 1. Цей матеріал переважно використовується для професійного будівництва.
 2. Для повного затвердіння їй достатньо 20-30 хвилин.
 3. У балоні з цим матеріалом окремо містяться два види діючих речовин. При активації вони з'єднуються.
 4. На відміну від однокомпонентної піни цього матеріалу для хімічної реакції не потрібно контакту з повітрям при активації. При цьому вона виникає набагато швидше.
 5. Крім того, ця піна відрізняється більш тривалим терміном зберігання.
 6. Не підходить для багаторазового використання. Тому її найчастіше використовують фахівці, які при великих обсягах роботи займаються покрівлею або вікнами.

7 6 4 5

Піна Монтажна Гост

Піна Монтажна Оптом

Піна Монтажна Титан