Садові Фігури з Монтажної Піни

Аристократично і заворожуюче виглядають об'ємні садові скульптури. Таку красу може зробити кожен, треба докласти зусиль. У цій статті ми розкриємо вам секрет, як створити скульптуру в домашніх умовах з монтажної піни своїми руками.

Матеріали для вироби з монтажної піни для саду, які вам знадобляться:

 1. Марлеві бинти.
 2. Товсті кисті (можна взяти художні).
 3. Монтажна піна.
 4. Наждачний папір або шліфувальний верстат.
 5. Пістолет для піни.
 6. Лак.
 7. Пентафталевая або масляна фарба.
 8. Господарські рукавички з тонкого матеріалу.
 9. Канцелярський ніж.
 10. Акрилова фарба
 11. Очищувач.

їжак з монтажної піниСтворення фігур з піни - досить складний процес. Для того щоб його спростити, вам доведеться зробити каркас. Для цього візьміть бутлі, великі вази, банки, глечики. Вони значно збільшать міцність виробу. Можна почати і з більш простих виробів, які не вимагають основи. Наприклад, гриби, фрукти, сонечка і т.д.

Коли ви будете вибирати монтажну піну, дивіться на більш дорогу. Вона значно відрізняються за якістю. Піна для монтажу не є токсичним матеріалом, проте не дивлячись на це, радимо вам працювати з нею на відкритому повітрі або в провітрюваному приміщенні.

З чого почати саморобку?

Після того, як ви купили всі необхідні матеріали, можна приступати до створення вироби з піни для саду. Спочатку зробіть каркас вашої скульптури, який забезпечить міцність. Підійдуть будь-які підручні засоби. Далі слід взяти монтажну піну і зліпити з неї фігуру. Працюйте в рукавичках. Зачекайте, поки шари піни гарненько застигнуть. Як правило, це відбувається протягом трьох-чотирьох днів. Не поспішайте покривати скульптуру фарбою, інакше структура може пошкодитися.

процес створення

Після того, як образ вашого творіння готовий, його слід гарненько відшліфувати. Для цього слід взяти гострий канцелярський ніж зі зручною ручкою і хорошим лезом. Переконайтеся в тому, що він не буде рвати в'язку поверхню монтажної піни. В іншому випадку ви ризикуєте зіпсувати зовнішній вигляд вашої майбутньої скульптури. За допомогою ножа вам слід вирізати контури фігури. Щоб зробити поверхню гладкою, скористайтеся наждачним папером або шліфувальною машинкою. Потім розфарбуйте фігуру і покрийте спеціальним лаком. В основному всі вироби з піни для саду робляться за таким принципом. Тепер ми розглянемо кілька прикладів.

Виробництво Монтажної Піни

Фігурки з Монтажної Піни

Скульптури з Монтажної Піни

Фігури з Монтажною Піни

Садові Фігурки з Монтажної Піни