Садові Фігурки з Монтажної Піни

Вироби з монтажної піниМонтажна піна широко використовується в будівництві та ремонті, але можна застосувати її не зовсім стандартно - наприклад, зробити вироби з монтажної піни. За допомогою монтажної піни можна зробити різні садові фігурки або іграшки для дітей. Монтажної піни можна надати будь-які обриси, до того ж вона дуже швидко застигає і є матеріалом, стійким до впливу атмосферних явищ, що робить її незамінним матеріалом для виготовлення садових виробів. Мала вага монтажної піни дозволяє використовувати іграшки з неї для дитячих забав, оскільки вони виходять легкими і без гострих кутів.

Слід пам'ятати, що монтажна піна дуже швидко пристає до будь-яких поверхонь, в тому числі і до шкіри рук, тому під час роботи слід використовувати бавовняні рукавички і можливо їх знадобиться не одна пара. Також необхідно підготувати спеціальний очищувач для монтажної піни, за допомогою якого можна буде очистити після роботи пістолет для мон6тажной піни.

Технологія виготовлення саморобних фігурок з монтажної піни проста - спочатку з підручних засобів споруджують каркас, потім його починають поступово покривати шарами монтажної піни, вимальовуючи обриси фігурки. Після додання виробу потрібної форми, його можна пофарбувати і розкрити лаком. А тепер більш докладно розглянемо, що ж можна виготовити з монтажної піни.

Жаба з монтажної піни

Ця весела жаба прикрасить будь-який сад. А для того, щоб зробити її нам знадобиться всього лише балон монтажної піни, стара каструля діаметром близько 25 см, 1 металева банка об'ємом 1 літр (з під консервованих фруктів або томат-пасти наприклад), олійна фарба зеленого кольору або біла фарба і колір . Для очей жаби можна взяти 2 великі чорні намистини.

Скульптури з Монтажної Піни

Фігурки з Монтажної Піни

Розчинник Монтажної Піни

Фігури з Монтажною Піни

Садові Фігури з Монтажної Піни