шпаклівка Базова

spaklevka2Шпаклівка базова - первинна підготовка до декоративної обробки

Шпаклівка базова готує поверхню до наступного етапу обробки, перед нанесенням фінішного шару усуваються основні дефекти: поглиблення, тріщини, вибоїни, інше. Правильне використання дозволить надовго забути про ремонтні роботи. Залежно від складу є для фасадних і внутрішніх робіт.

різниться по витраті розчину, підготовленого з сухої суміші, товщині шару, що наноситься, залежить від пластичності матеріалу. Добавки впливають на життєздатність робочого складу (в середньому - 3 години), швидкість висихання. Остаточного твердне близько доби. Повний набір міцності є стандартним, становить 28 днів.

застосовується при температурі: +10 ... + 30 ° С. Утворює стійке з'єднання з бетонної, цегляної, гіпсокартонної поверхнею. Не може використовуватися при прямому контакті основи з водою. пристосована під механічне, ручне нанесення. переваги:

  1. Шпаклівка базова за рахунок збалансованого складу стійка до вологи і температурних перепадів, може використовуватися в будь-яких кліматичних зонах. Середня морозостійкість - 35 циклів.
  2. Сучасна Шпаклівка базова не дає усадки, добре схоплюється, досить швидко сохне. Діючи за інструкцією, легко отримати розчин необхідної консистенції.
  3. В якості в'яжучого базового речовини використовується білий цемент, що створює білу поверхню, яку в деяких випадках можна наносити відразу під декоративний шар.
  4. Шпаклівка базова стійка до зовнішніх чинників, що дозволяє використовувати в неопалюваних приміщеннях, об'єктах з підвищеним режимом вологості.

Шпаклівка Шитрок

шпаклівка Оптом

Шпаклівка Стелі

шпаклівка ПВА

Шпаклівка Клейов