Скільки Сохне Монтажна Піна

фото полимеризованной

Скільки сохне монтажна піна - від чого залежить застигання? + Відео


Виготовлення латексної маски методом холодного лиття

Так виглядає глиняне обличчя, виліплене на гіпсовому зліпку (позитивному)
фото 1

Вам буде потрібно виготовити негативну гіпсову форму і вимити її від залишків глини або пластиліну.
Наріжте кілька невеликих шматочків поролону - цими тампонами ви будете наносити латекс. Наріжте широкий бинт або марлю на шматки розміром приблизно 10х10 см. Марлей потрібно проклеювати ті ділянки на масці, які повинні тримати форму: великі складки, щоки, лоб, підборіддя, шия, ніс, віскі. Чи не кладіть марлю на очі і рот - там потрібно залишити просто латекс, і по можливості не сильно товстим шаром, щоб області були еластичними, з тонкими краями.
Якщо ви хочете, щоб маска була жорсткіше і жила довго, то змішайте латекс з клеєм ПВАв співвідношенні 2 об.ч. Латексу і 1 об.ч. ПВА. Так добре надходити, якщо ви робите маску на всю голову - така маска повинна добре тримати форму і жити довго. Якщо ви працюєте з сумішшю латексу і ПВА, то не використовуйте фен для сушіння, так як поверхня стає горбистою і не просихає рівномірно. Ця особливість стосується усіх виробів з суміші латексу і ПВА. Латекс + ПВА сохне повільніше, але марля залипает краще.
У більшості випадків, додавати ПВА не потрібно - марля додасть досить жорсткості. Це стосується виготовлення носів, лисин, лицьових накладок і т.п. Якщо деталь невелика, то марля не потрібна зовсім.
1. Форму треба промиліть пару раз мильним кремом, висушити, і струсити пензлем надлишки мила. Це потрібно, щоб маска не прилипла до гіпсу.
фото 2

2. поролонові тампоном нанесіть перший шар латексу (немов ніжно штампуете), щоб не було бульбашок. Краще щедро облити форму латексом, промазати все тампоном, а зайве злити. Перша пара шарів - найважливіші - вони повинні висохнути самі по собі!

Сколько Сохнет Монтажная Пена

Скульптури з Монтажної Піни

Скільки Необхідно Монтажної Піни