Скільки Необхідно Монтажної Піни

За останні років десять на

Що таке монтажна піна і як з нею працювати »Сиб-Регіон Строй


Сучасне будівництво та оздоблювальні роботи рідко обходяться без застосування монтажної піни. Таке широке застосування обумовлене тим, що професійна монтажна піна має якісне з'єднання з різними матеріалами:

  • цегла;
  • бетон;
  • дерево;
  • метал;
  • ПВХ.

Але тут же слід зауважити, що такі матеріали як силікон, поліетилен і тефлон не мають зчеплення з піною і для роботи з ними вона не застосовується. Також монтажна піна, ціна якої цілком прийнятна, має найоптимальніші показники витрати. Одного балона піни вистачає на тривалий час роботи.

Наступним якісним показником монтажної піни є той факт, що з нею дуже просто працювати і це під силу навіть непрофесіоналові. Досить просто проявляти увагу і акуратність і будь-які роботи з піною матимуть якісний результат. До експлуатаційних показників монтажної піни відносяться:

  • Відсутність електропровідності;
  • вологонепроникність;
  • Теплоізоляційні властивості;
  • Звукоізоляція.

Заключною характеристикою піни є той факт, що піна після нанесення має здатність досить сильно розширюватися і завдяки цьому вона заповнює необхідний простір. Особливо це якість використовується при монтажі віконних рам і дверей, коли треба заповнити відстань від стіни до рами. Якщо вам необхідно купити монтажну піну, ви можете звернутися до менеджерів нашого інтернет-магазину.

Наш асортимент монтажної піни

Всі ці позиції відрізняються найвищими показниками якості. Також існує і зимова монтажна піна, яка відрізняється морозостійкими показниками і високою надійністю. Застосування такої піни можливо навіть в тих регіонах, де морози бувають тривалими. Вигідно купити монтажну піну в Москві можна в нашому магазині, при цьому ми запропонуємо вам швидку доставку.

Особливості роботи з монтажною піною

Треба сказати, що робота з монтажною піною вимагає деякої вправності й акуратності. Перш ніж приступити до чистових робіт, слід спробувати силу розпилення на якомусь непотрібному шматку матеріалу. При нанесенні піни треба весь час пам'ятати, що вона сильно збільшиться в розмірі, тому наносити треба рівно стільки, скільки потрібно, і не більше. Якщо потрібно провести великі будівельні роботи на великому об'єкті, треба купувати монтажну піну оптом в нашому магазині.

Скульптури з Монтажної Піни

Пістолети для Монтажної Піни

Садові Фігурки з Монтажної Піни

Скільки Сохне Монтажна Піна