Плюси новобудов

Коли люди захочуть придбати нове житло, їм потрібно бути гранично уважними. Підшукуючи підходящий варіант на первинному ринку, вони повинні заздалегідь ознайомитися з усіма перевагами і недоліками квартири в новобудові.

Плюси новобудов! До головних переваг новобудови відноситься:

1. Порівняно невисока вартість, особливо якщо люди будуть купувати квартиру на початковому етапі будівництва будинку.

2. Купуючи квартиру в новобудові, зазвичай можна розділити платіж, тому що зараз більшість будівельних компаній готові піти назустріч своїм покупцям, дозволивши їм сплатити житло в розстрочку. Квартира, куплена в новобудові, буде повністю нової, адже будинок будується з сучасних, якісних будівельних матеріалів.

До Вашої уваги краща новобудова Львова пропонує вигідні варіанти купівлі нерухомості за самою привабливою та доступною ціною, без переплат.

3. Житло в новобудовах є дуже зручним і комфортним, тому що такі будинки мають прекрасну планування.

4. Купуючи квартиру в новому будинку, людина зможе зробити в ній перепланування і виконати обробку на свій смак, не переплачуючи за чужий ремонт.

5. На вартість первинного житла впливає етап будівництва, адже якщо будинок вже повністю готовий, то квартири в ньому коштують набагато дорожче, ніж на початковому етапі його зведення. Купуючи нерухомість, що будується, краще сплатити тільки частину її вартості, а решту грошей вносити поступово.

6. У новобудовах використовуються тільки нові комунікації, тому всі труби і електропроводка вже розраховані під сучасну побутову техніку, а ліфти вважаються повністю безпечними.

7. Якщо люди будуть купувати квартиру в процесі будівництва будинку, вони зможуть заздалегідь домовитися про індивідуальну плануванні, об'єднавши кухню і зал, або навпаки.

8. Квартири, куплені в новобудовах, завжди до душі досвідченим дизайнерам, адже вони реалізують в них будь-які свої ідеї.

9. Величезною перевагою новобудов прийнято вважати юридичну чистоту житлоплощі. Купуючи квартири в нових будинках, люди можуть не переживати про те, що з'являться треті особи, які претендуватимуть на їх майно.

Перший етап забудови. Котлован і закладання фундаменту майбутнього будинку.

Саме цей етап вважається найпривабливішим для власників житлоплощі, тому що майбутня квартира набагато нижче за вартістю, ніж квартира перед здачею в експлуатацію. Так само існує можливість замовити квартиру на сюжеті поверсі або планування в майбутній новобудові. Але існує ризик, що будівництво може бути призупинено або зовсім не продовжитися, відповідно заселення може, зовсім не станеться.

Для уникнення неприємних ситуацій слід гранично уважно вивчити статистку здачі побудованих об'єктів компанія - забудовника і його історію в цілому.

Етап другий. Розвиток будівництва.

Вибір житлоплощі як і раніше широкий і ясний, існує можливість визначити хід самого будівництва і зробити правильний вибір. Критична межа втрати власних коштів при покупці квартири в новобудові наближається до нульової позначки.

Етап третій. Оздоблення майбутньої житлоплощі.

На третьому етапі будівництва спостерігається стрибок вартості на житло в новобудові в середньому на третину. Ризик втратити вкладення дорівнює нулю, а й бажаючих заселитися вже набагато менше через високу цінової категорії, що призводить до зменшення покупців. Недоліком придбання квартири на цьому етапі будівництва можна вважати високу вартість, неможливість вибрати квартиру на свій смак, так як зручні варіанти розпродані ще на перших етапах і поверхах будівлі.

Етап четвертий. Житло та його експлуатація.

Вартість квартири на цьому етапі може набагато відрізнятися від зазначеної стартової вартості при будівництві, в середньому це на п'ятдесят відсотків вище, ніж при закладці фундаменту. Тому не всі готові заплатити круглу суму за квартиру, найчастіше для покупки житлоплощі беруть іпотечний кредит. Гарантія безпеки втратити власні кошти повністю максимальна.

Шпатлевка Стен

Види склопакетів.

Шпаклівка Клейов

Авто Шпаклівка