Види склопакетів.

Пластикові вікна порівняно не так вже і давно з'явилися в торгових точках: магазинах і ринках будівельних матеріалів, але тим не менш, вікна з пластику вже встигли завоювати тверді позиції лідерства.

Насправді пластикові та металопластикові вікна, це впринципі одні й ті ж вікна з поліуретану, профіль яких зміцнюється за допомогою металевих труб-вставок. За рахунок зміцнення, пластикові вікна здатні переносити досить великі навантаження, а сама рама вікна з ПВХ менше подверженна деформації.

Вы можете выбрать и купить пластиковые окна надежные и долговечные для уюта и тепла в Вашем доме по самой выгодной и доступной цене, без переплат.

Пластикові вікна до всього іншого функціональні: щільність закривання стулок пластикового вікна встановленого у вашій квартирі, прекрассно ізолює приміщення від сторонніх проникнень звуків, шумів, втрати тепла, і появи протягів в квартирі, або приватному будинку.

Види склопакетів.

Склопакет являє собою прозорий блок з двох або трьох стекол (склоблоки), розділених повітряними камерами (іноді камери заповнюються газом). Перевагою такої конструкції служить той факт, що склопакети, ціна яких порівнянна з вартістю традиційних дерев'яних віконних систем, дозволяють знизити втрати тепла на сорок відсотків і в два рази зменшують кількість зовнішніх шумів, проникаючих в приміщення.

Загальна ефективність склопакетів залежить від кількості камер, типу використовуваних стекол і наявності додаткових захисних елементів. Однак навіть найпростіша конструкція забезпечує цілком хороший рівень захищеності від холоду і шуму. Скління вікон такими склопакетами надійно захищає від протягів, пилу і вуличного шуму.

У числі іншого, у нас можна купити пластикові вікна з тонованим, кольоровим, загартованим, ударостійким, енергозберігаючим склом. Останній вид склопакетів додає теплоізоляційних властивостей вікна. Влітку таке вікно добре захищає від спеки і «не пускає» зайві градуси в будинок, а взимку «працює» в протилежний бік, не дозволяючи теплу виходити через вікно на вулицю. Установка вікон в цьому випадку є подвійно вигідною і виправданою з точки зору економії тепла.

Виробництво і установка склопакетів

Наша компанія дуже трепетно ставиться до правилам і технічним вимогам по виробництву склопакетів. Технологія їх виготовлення для скління пластикових і алюмінієвих дверей і вікон давно відома. Різниця між склопакетами від різних виробників криється лише в ретельності виконання принципово важливих операцій. Точність розкрою скла (допуск до 1мм), ретельне виконання вимог по збірці, якість обробки крайок.

Шпаклівка Шитрок

Шпаклівка Стін

Масляна Шпаклівка