Фігурки з Монтажної Піни

фігурка для саду лелекаРаніше ми вже описували як зробити садові фігурки зайця, глухаря, летючої миші. З огляду на великий інтерес наших читачів до таких виробам. ми продовжуємо публікації про те як зробити фігурку для саду своїми руками. Сьогодні ми зробимо фігурку з монтажної піни "лелека".

Чи відомо вам, що монтажну піну можна застосовувати в якості матеріалу, на основі якого виготовляються об'єкти мистецтва? Говорячи «мистецтво», ми трохи перебільшуємо, правильніше сказати, що з її допомогою можна робити садові скульптури невеликого розміру. Монтажна піна має прекрасну пластичністю, вона може швидко застигати, і її можна легко обробляти. Безумовно, «творити і створювати» фігурки з піни можна з великим задоволенням!

фігурка для саду лелека каркасСпробуємо розглянути, як робиться фігурка лелеки, за допомогою якої можна прикрашати сад або заміський ділянку. Для цього потрібно мінімальну кількість матеріалів, які коштують недорого. Попросту порівняйте вартість садових фігур в магазинах з вартістю двох-трьох балонів піни, і ви зрозумієте несумірні величини.

Створюємо каркас лелеки

Перш за все, необхідно підібрати спеціальний каркас, необхідний для «напилення» піни. Хорошим варіантом може стати п'ятилітрова каністра з пластика. Шия фігури виконується з дроту, щоб додати об'єм, необхідно додати пінопласт. фігурка для саду лелека каркасДля ніг лелеки можна теж використовувати дріт, для носа і голови - пінопласт, або деревину, якщо цей матеріал буде у вас під рукою.

Ісготовленіе фігурки лелеки

Отже, після того, як найпростіший каркас зроблений, можна починати напилювати піну на фігуру. Робити все необхідно акуратно, невеликими порціями, не забуваючи про контурах готової скульптури. Спростити процедуру можна, якщо дивитися при цьому на роздруковану у великому розмірі фотографію. У тому випадку, якщо є неточності з розташуванням піни, її надлишки можна видалити за допомогою ножа, коли конструкція висохне. Якщо є бажання, при виготовленні хвоста можна застосувати справжні пір'я. Коли піна повністю висохне, а скульптура буде оброблена за допомогою ножа, її можна буде обробити шпаклівкою для зовнішніх робіт. За бажанням просочити ґрунтовкою глибокого проникнення. Після шліфування пофарбувати, використовуючи акрилову фарбу.
Зміцнюємо її і кличемо друзів, які по достоїнству оцінять ваші зусилля!

Очищувач Монтажною Піни

Витрата Монтажної Піни

Вироби з Монтажної Піни

Фігури з Монтажною Піни