Монтажна Піна Застосування

Монтажна піна: види

Монтажна піна: види, характеристики, застосування


Старі дерев'яні вікна мають ряд неоціненних переваг в порівнянні з новомодними пластиковими, і якщо згадати про те, що і нові вікна часом потребують утеплення, не варто турбуватися про відставання від моди. Щоб зберегти тепло в будинку, досить привести дерев'яні рами в порядок і як слід утеплити на зиму. Адже багаторічна практика використання старих добрих вікон з рамами з дерева навчила різних способів їх утеплення за багаторічну вірну службу.

Зберегти тепло будь-якими способами

Перевага старих вікон в тому і полягає, що утеплювати їх можна чим завгодно. Для додання герметичності використовувалася і стара папір, і газетні шпальти, і вата, і поролон з скотчем.

Стару папір або газету розривали на шматки, замочували у воді і отриманої кашкою затикали щілини в рамі.

Вату тонким ножем вводили в щілини рами і зверху заклеювали тканинної або паперовою смужкою, а для краси між подвійними дерев'яними рамами прокладали шар вати і прикрашали новорічними іграшками.

Пізніше, коли з'явилися поролон і скотч, процедура утеплення в домашніх умовах спростилася до мінімуму -запіхнуть поролон в щілини, прихопити клейкою стрічкою. Вікна утеплені на зиму.

Осучаснений спосіб-утеплити за допомогою самоклейки. Прослужить один сезон, а після неї залишаться на рамі потворні сліди клею, які нічим не вивести, хіба що фарбувати вікно.

Правильно утеплити вікно, тобто повністю ліквідувати потрапляння холодного повітря і звукоизолировать, можна, завдавши на щілини шар шпаклівки, але це майже не використовують, важко видалити, складно виправити наслідки.

Старі вікна-нові способи

Навіть якщо все поміняють віконні рами на пластик, все одно залишаться дачні дерев'яні времянки і старі міцні сільські будинки, де рами ще з зовсім хорошого дерева. Утеплювач для дерев'яних вікон -вопрос не менш актуальне, ніж сто років тому, ось тільки виробники вже почали перейматися задоволенням попиту і стали випускати нову продукцію.

Способів утеплити вікна стало набагато більше, і тепер вони економічніше за часом, конструктивніше по використанню і естетичніше по застосуванню.

Монтажна Піна для Вікон

Монтажна Піна Властивості

Монтажна Піна Макрофлекс