Піна Монтажна Титан

Продаж монтажної піни

Піна монтажна Tytan 65 продаж в Уфі. професійна монтажна

0

Різного роду монтажні піни та герметики дуже затребувані в будівельно-оздоблювальних роботах. І ті й інші широко використовуються для герметизації різного роду стиків і з'єднань, але якщо піна в основному застосовується для заповнення швів у віконних і дверних отворах, великих щілин і тріщин, то силіконові герметики - для більш дрібних стиків і швів.

Піна монтажна «Титан» призначена для професійного виконання широкого спектру робіт по монтажу, ізоляції та герметизації швів і з'єднань. Являє собою високоякісну полімерну однокомпонентну піну. Використовується для монтажу дверей і вікон, звуко- і теплоізоляції, заповнення щілин і тріщин і з'єднання різного роду будівельних елементів. Застосовується для бетону, дерева, гіпсу, скла, цегли і т.д.

Піна монтажна «Титан» володіє наступними експлуатаційними достоїнствами:

  • нетоксичність (відсутність виділення шкідливих парів при використанні);
  • висока продуктивність;
  • прекрасна адгезія до більшості будматеріалів;
  • висока термо- і звукоізоляція;
  • стійкість до вологи і появі цвілі;
  • простота використання;
  • вогнестійкість.

Крім того, піна монтажна «Титан», купити яку можна в ВАТ «Хімпродукція» (Єкатеринбург), не руйнує озонового шару і відрізняється привабливою ціною.

Tytan Professional 65 Winter GUN PU-FOAM 750 мл - це готова до застосування однокомпонентна поліуретанова піна, загусає під впливом міститься в повітрі вологи, рекомендована для широкого спектра застосувань в області професійного монтажу, герметизації та ізоляції в будівництві.

Застигла піна володіє відмінними термо- і звукоізоляційні властивості, високу стійкість до вогкості і цвілі, термостійкість в діапазоні від -60С до + 100С і вологостійкість. Застиглу піну можна різати, шліфувати, оштукатуривать або фарбувати.

Високоякісна піна Tytan Professional 65 Winter GUN PU-FOAM 750 мл проведена відповідно до стандарту ISO 9001: 2000.

Однорідна структура застиглої професійної піни Tytan Professional 65 Winter GUN PU-FOAM 750 мл забезпечує відмінну адгезію до більшості будівельних матеріалів.

Пена Монтажная Оптом

Піна Монтажна Гост

Піна Монтажна Витрата

Піна Монтажна Оптом