Розсувні двері - економія простору

Розсувні двері - економія простору

Розсувні двері - дозволяють звільнити зону відкривання традиційної орної моделі - заощадивши, таким чином, кілька десятків сантиметрів корисної площі. В процесі експлуатації розсувних кімнатних дверей і перегородок виявився ряд додаткових переваг. Сьогодні це зручний і модний елемент інтер'єру з широкими можливостями застосування.

Вы можете выбрать практичные и стильные раздвижные двери купить товар можно по самой выгодной и доступной цене, без накруток.

Розсувні двері мають загальну конструктивну особливість: вони не розчиняються, а рухаються по спеціально встановленим напрямних. Напрямні прокладаються уздовж або всередині стіни, а рух здійснюється за допомогою роликів. Розсувні міжкімнатні двері ідеально підійдуть для приміщень, де вирішальний фактор - економія простору, а при нестандартних розмірах їх можна виконати на замовлення.

Як розсувних дверей з верхньої підвісною системою можна використовувати майже всі двері представлені на сайті!

Кріплення здійснюється на верхню напрямну (роликовий підвіс). Розсувні двері можна встановити в кімнату без монтажу конструкцій на підлогу: рух здійснюється тільки по верхньому треку.

За бажанням замовника базовий набір фурнітури (ручки, комплект напрямних, обмежувач) доповнюється синхронізатором і доводчиком.

При виготовленні міжкімнатних розсувних дверей може бути використано будь-який полотно з нашого асортименту

Розсувні відрізняються типом відкривання і кількістю полотен.

На стіну - найпоширеніший варіант, підходить майже для будь-яких прорізів, основне обмеження - наявність місця для зрушування двері, яка повинна бути не менше, ніж ширина дверного полотна.

Міжкімнатні двері екошпон користуються високим попитом і широко застосовуються для установки в громадських, адміністративних і житлових приміщеннях. Популярність таких дверних конструкцій пояснюється вдалим поєднанням властивостей: надійністю в експлуатації, привабливого сучасного дизайну і невисокій ціні.

З тих пір як більше п'яти тисячоліть тому світ дізнався про скло, воно міцно увійшло в повсякденне життя. Складно уявити сучасний будинок без вікон або дзеркал. Його використання в інтер'єрі є одним з найпопулярніших напрямків дизайнерської думки.

Головні переваги секс шопа

Плюси і мінуси авіаперельоту

Монтажна Піна Властивості

Морські перевезення вантажів