Шпаклівка Шитрок

SHEETROCK (Шитрок) Шпаклівка для внутрішніх робітSHEETROCK

Бренд Шитрок, який належить американській корпорації United States Gypsum Company, з'явився в Росії в 2006 році. Сьогодні шпаклівка Sheetrock відома серед багатьох людей, пов'язаних зі сферою будівництва, як один з найбільш вдалих складів для підготовки стін під фінішне покриття. Шпаклівка Шитрок часто використовується для створення фактурної декоративної поверхні. Унікальна суміш, готова до застосування, дозволяє отримати поверхню високої якості без ямок і борозенок.

Sheetrock - шпаклівка універсальна, тому продукт підходить для самих різних основ: дерева, бетону, цегли або шлакоблоків. Шпаклівка Шитрок підходить для ламінування поверхонь і створення текстури на стелях і стінах. Матеріал можна успішно використовувати для закладення тріщин. Завдяки заводської технології приготування склад може застосовуватися в приміщеннях з різними температурними режимами і ступенем вологості. Так що якщо ви вирішите купити Шитрок, шпаклівка безумовно не розчарує: стіни, оброблені цією сумішшю, вимагають мінімального зашкуріванія перед нанесенням акрилової або будь-якої іншої фарби.

Шпаклівка Шитрок: переваги

Говорячи про бренд можна виділити деякі переваги продукту. Сполучні вінілові речовини, які містить шпаклівка Шитрок, забезпечують швидке і легке нанесення і гладку поверхню. Шпаклівка Sheetrock може бути використана прямо з відра, її потрібно лише злегка розмішати і додати незначну кількість води. Матеріал здатний зберегти свої властивості навіть через кілька місяців після відкриття упаковки. Якщо після проведеної роботи в відрі ще залишилася шпаклівка, потрібно щільно закрити банку - тоді масляниста основа не дозволить випаруватися вологи і шпаклівка Шитрок навіть через півроку простою залишиться придатною до експлуатації. Пластичний матеріал дає мінімальну усадку, добре лягає на металеві деталі конструкцій, залізобетон або камінь. Продукт витримує багаторазове заморожування і розморожування, головне, щоб шпаклівка відтавала при кімнатній температурі. Крім того, шпаклівка Шитрок стійка до впливу хімічних реагентів, які зазвичай містяться у фарбах, так що ви можете не турбуватися про її пошкодженні.

Шитрок - шпаклівка, купити яку варто тим, хто віддає перевагу простоті у використанні і не бажає зачитуватися тривалими інструкціями. Суміш впевнено утримується на шпателі, легко розрівнюється, а перепади шарів при її використанні мінімальні.

При необхідності шпаклівку розбавляють водою. Рекомендується додавати воду маленькими порціями по 50 мл, при цьому обов'язково перемішуючи суміш. У висохлому вигляді шпаклівка Шитрок досить еластична і легко шліфується за допомогою абразивної сітки з зерном не крупніше 180 одиниць.

Шпатлевка Шитрок

Шпаклівка Стелі

Шпаклівка Клейов